Designblok 2019 a Dreja Organic

Designblok 2019 a Dreja Organic

22. 10. 2019

Designblok 2019

Každý rok sa tešíme, a potom to ubehne tak rýchle, že sa tomu ani nechce veriť... Áno, reč je o najväčšej dizajnovej udalosti v strednej Európe, o Designbloku. Témou pre rok 2019 sa stala budúcnosť a Designblok niesol príznačný podtitul Ahoj Future! Skôr než o hi-tech ale bola reč o udržateľnosti, zodpovednom prístupe k výrobe a budúcej roli dizajnéra. V pražských Holešoviciach boli k videniu v Superštúdiu, Openštúdiu, Dizajnérii a Art house dizajnové novinky viac než 200 vystavovateľov. Všetko oficiálne začalo vo štvrtok 17. 10. 2019 a skončilo s pondelkovým večerom 21. 10. 2019 (vždy 10:00-21:00). Utieklo to ako voda a bolo to moc fajn :-)

Dreja Organic

Tohtoročná téma nás skutočne oslovila, takže stánok Dreji bol po ročnej pauze opäť v Superštúdiu k videniu. A že bolo na čo sa pozerať! Pripravili sme si totiž skutočnú lahôdku, kúpeľňový nábytok, ktorý pôsobí na tri ľudské zmysly! Okrem vizuálneho zážitku prevonia kúpeľňu a umožní aj pocítiť prírodu aj na dotyk... A o čom že je reč? O kvetoch a rastlinkách z lúky tyrolských Álp. Skoro by sa dalo povedať, že nemožné sa stalo skutočnosťou.

Koupelnový nábytek Dřevojas s vůní květů

Dreja Organic na čelných plochách a bokoch nového radu kúpeľňového nábytku s názvom Module

Základnou myšlienkou celého konceptu Dreja Organic bolo priniesť do ľudských domovov viac prírody. Predovšetkým človek žijúci v meste v byte s prírodou do bezprostredného denného kontaktu neprichádza. A to nám prišlo ľúto. Pritom snáď všetci máme radosť z pocitu byť bližšie prírode. S kúpeľňovým nábytkom prichádzame do kontaktu každé ráno aj každý večer, tak prečo ten deň nezačať a neskončiť prijemným okamihom. Obklopiť sa kvetmi alpskej lúky, tešiť sa z ich krásy, vône a mať možnosť cítiť ich textúru aj na dotyk.

Dřevojas Organic s květy z alpské louky

Radosť z pocitu byť bližšie prírode. Hneď po prebudení a tesne pred spaním.

Mali sme obrovskú radosť z toho, že sa vám nápad páčil. Za tých pár dní sme nazbierali toľko vrelých reakcií! A ak by vás zaujímalo, kedy budete môcť svoju kúpeľňu vybaviť nábytkom Dreja Organic, tak od apríla 2020. Kvetiny z alpskej lúky budú jedným z dekorov pre náš nový rad kúpeľňového nábytku Module.

 A tu ešte malá ochutnávka priamo z miesta činu:

 Designblok 2019 - Ahoj Future!

V Priemyslovom paláci prebiehal už 21. ročník najväčšej prehliadky dizajnu celej strednej Európy pod názvom Designblok!

 Povrch koupelnové skříňky Dřevojas Organic - květy z louky tyrolských Alp

 A my sme predstavili úplnú novinku - povrch kúpeľňových skriniek z kvetov alpskej lúky. Privoňajte si!

Stánek Dřevojas na Designbloku 2019

Stánok Dreja Organic v Superštúdiu. Bolo to úžasné! Ďakujeme!

Sušená levandule jako dárek pro návštěvníky stánku Dřevojas na Designbloku 2019

Návštevníkom sme rozdávali štýlové darčeky - sušené levandule v stojančeku vlastnej výroby :-)

Ako Designblok videlo TV Bydlení a TV Architect? Mrknite na video!

 

Prečítať si o našom stánku môžete tiež na webe Idealab. Koncept Dreja Organic zaujal aj reportérov tohto serveru.

Ako sa vám náš nápad páči? Stihli ste nás navštíviť na Designbloku? Dajte nám vedieť do komentárov pod článkom :-)

Pekné babie leto vám za Dreju praje Petra

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.