6 dôvodov, prečo chcieť kúpeľňový nábytok Dreja

6 dôvodov, prečo chcieť kúpeľňový nábytok Dreja

04. 12. 2019

Chystáte sa vyberať kúpeľňový nábytok a neviete, podľa čoho sa rozhodnúť? Spísali sme pre vás malého sprievodcu výhodami kúpeľňového nábytku Dreja.

1. 5 rokov záruka, za 5 dní doma

Nábytok do kúpeľne si človek vyberá väčšinou len raz za život. Toho sme si vedomí, a preto kladieme veľký dôraz na jeho kvalitu. Kúpeľňové skrinky vyrábame na tých najmodernejších strojoch u nás vo Svitavách. Z našej výroby pochádzajú tiež keramické umývadlá, ktorá sú (takmer vo všetkých prípadoch) v cene skrinky. Za perfektnú kvalitu nášho nábytku ručíme, preto naňho poskytujeme neobvyklú 5-ročnú záruku. Tým ale s číslom 5 nekončíme. Ponúkame totiž expresné produkty, ktoré môžete mať u seba doma v kúpeľni už za 5 dní.

Nábytek do koupelny Dřevojas se zárukou 5 let

2. Máte nás na dosah

Vidieť skrinku na webe je fajn, ale radšej by ste si na ňu siahli, jej funkčnosť vyskúšali? Príďte sa za nami do Svitav pozrieť! Každý všedný deň máme otvorený showroom, kde nájdete všetky naše dizajnové kúsky. Ak je to pre vás z ruky, nevadí, všade po ČR nás môžete nájsť. Nábytok Dreja totiž ponúka množstvo kúpeľňových štúdií, kde sú vystavené niektoré naše skrinky aj vzorkovníky farieb a dekorov.

Designový koupelnový nábytek Dřevojas

3. Na detailoch záleží

Na každej maličkosti záleží, a tak v našich skrinkách nájdete to najlepšie kovanie od nemeckej značky Hettich. Na tieto výsuvy a závesy sa môžete stopercentne spoľahnúť. Majú pomalý, a tým pádom aj tichý dojazd, sú testované na 80 000 cyklov (otvoriť/zavrieť) a platí na nich doživotná záruka. A ak pozeráte po našom kúpeľňovom nábytku, určite vás zaujíma nielen funkčná stránka, ale tiež dizajnová. Takže by vám nemala uniknúť informácia, že zásuvkový systém Innotech Atira od Hettichu dostal v roku 2016 aj cenu za dizajn German Design Award.

Skříňky do koupelny Dřevojas mají kování Hettich

 4. Aby vám to doma ladilo

Máte už predstavu, ako by vaša kúpeľňa mala vyzerať? Pre inšpirácie sa mrknite na prehľad našich kúpeľňových kolekcií. Nájdete medzi nimi ako tradičné, tak moderné minimalistické pojatia. U každého radu ponúkame hneď niekoľko druhov lakov či dekorov. Štandardne ponúkame viac než 10 drevodekorov, imitácie betónu, moderné odtiene šedej alebo klasické lakované prevedenie v trendy béžovej či najobľúbenejšej kúpeľňovej farbe, bielej (lesklej aj matnej). Ak máte vlastnú predstavu o farbe vášho nábytku, mrknite sa na viac než 200 odtieňov vzorkovníka RAL alebo si u nás dohodnite akýkoľvek z tisícov odtieňov NCS.

Vylaďte si koupelnu s nábytkem Dřevojas

5. Jediná kúpeľňa na svete

A keby ste si náhodou z našej ponuky nevybrali? Nechajte si vyrobiť kúpeľňovú skrinku na mieru. Prejdeme s vami celým procesom výberu, pošleme vám návrh do 48 hodín a ak je vaše prianie technicky uskutočniteľné, určite vám ho splníme :-)

Nábytek přesně pro vaši koupelnu - Dřevojas

 6. Žiadna skladačka

A na záver ešte jedna zásadná informácia – náš nábytok k vám domov pošleme zmontovaný. Nebude na vás čakať žiadna „skladačka“, ktorá by vám prekazila radosť z nového vybavenia a oddialila očakávaný výsledok. Naše skrinky stačí primontovať k stene a je hotovo!

 

Zaujímalo by vás čokoľvek ďalšieho o kúpeľňovom nábytku Dreja? Napíšte nám do komentára pod článkom alebo na e-mail info@drevojas.cz

Pekné (nielen) adventné dni vám za Dreju praje Petra

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.