Aké trendy a kúpeľňový nábytok nájdete v našom novom katalógu?

Aké trendy a kúpeľňový nábytok nájdete v našom novom katalógu?

25. 05. 2020

Už tradične vám každú jar servírujeme nový katalóg s celým radom žhavých noviniek, trendov alebo inšpirácií a ani tento rok tomu nie je inak. Čo by vám nemalo uniknúť, čo si už teraz môžete objednať do svojej kúpeľne, čítajte v článku. Budete prekvapení.

V hlavnej role modularita

Ťahúňom noviniek pre tento rok je kolekcia MODULE so svojou príslovečnou modularitou, vďaka ktorej si budete môcť poskladať nábytok do kúpeľne podľa svojich predstáv. Neveríte? Kolekcia ponúka hneď niekoľko rozmerov - 80, 100, 120 a pre naozaj veľké kúpeľne aj 140 cm. Súčasne máte voľnú ruku aj v počte zásuviek. Skrinky si môžete navoliť v jedno, dvoj alebo až v štvorzásuvkovom prevedení. Skutočnou čerešničkou na skrinke sú keramické umývadlá. Pre kolekciu sme vyberali obzvlášť tie najkrajšie - Joy 3, Kube a Glance.

Flexibilitu kolekcie ale definujú aj iné vlastnosti. Elegancia, premyslenosť a hlavne moderné a čisté línie podporené veľkým výberom farebného spracovania. Kolekcia MODULE za to naozaj stojí a nebudete to len vy, kto bude obdivovať jej prednosti, ale aj vaša prípadná návšteva.

Koupelnová skříňka MODULEKúpeľňová skrinka MODULE SZZ 120 s umývadlom Glance. Skrinku je možné vyrobiť v celom rade farebných prevedení. Od krásnych dekorov, cez elegantné drevodekory až k lakovaným prevedeniam.

Keď projekt, tak jedine s nábytkom Dreja

U praktických a premyslených riešení ešte zostaneme, pretože súčasťou balíku noviniek sú tiež rady PROJECT a PROJECT BENEFIT. Už samotný názov kolekcií napovedá o ich univerzálnosti, ktorá vychádza z rozmerov skriniek 60 a 70 cm. Skrinky sa vďaka tomu stávajú veľmi vhodnou alternatívou pre akúkoľvek kúpeľňu a okrem toho aj veľké projektové riešenia.

PROJECT

Rad PROJECT predstavuje elegantnú a dômyselnú kolekciu s mnohými prednosťami, ktoré z nej robia ten správny nábytok pre vašu kúpeľňu. Okrem vyššie zmienených rozmerov tu hrajú rolu aj detaily, ako priestorné asymetrické zásuvky alebo kompatibilita skriniek s obľúbenými umývadlami Laufen Pro S a Grohe Essence. Obe umývadlá je nutné objednať samostatne s tým, že umývadlo Laufen Pro S je možné kúpiť priamo u nás.

U kolekcie je tiež k dispozícii priestor pre voľbu zo štyroch typov úchytiek a farebného či povrchového spracovania. Skrinku je možné vyrobiť v mnohých dekoroch či drevodekoroch alebo v lakovanom prevedení. 

Kolekce PROJECTElegancia a dômyselnosť sa zrkadlia v kúpeľňovej skrinke PROJECT SZZ2 70. Asymetrické zásuvky, uložené na značkovom kovaní Hettich, majú tiché dovieranie a zároveň ponúkajú dostatok priestoru na uloženie hygienických či pracích potrieb.

PROJECT BENEFIT

Koncepciu založenú na kvalite a výhodnej cene má rad PROJECT BENEFIT. Skrinky kolekcie sú vyrobené z kvalitného materiálu a osadené krásnymi keramickými umývadlami Q, ktoré sú súčasťou ceny. Jednoduchosť a univerzálnosť u kolekcie charakterizuje subtílna úchytka a biele lakované prevedenie skrinky. Pokiaľ nie ste nároční, chcete kvalitu a eleganciu, potom je pre vás kolekcia PROJECT BENEFIT tou správnou voľbou.

Kolekce PROJECT BENEFITCenovo dsotupné a zároveň kvalitné riešení predstavuje skrinka kolekcie PROJECT BENEFIT SZZ2 70 s umývadlom Q v cene.

Galérka vládne kúpeľniam

Sortiment zrkadlových galériek obohatil nový rad FOCUS, ktorý vystihujú slová priestor a šikovnosť. Základom galérky je korpus dimenzovaný na dva hlavné priestory - samotné vnútro galérky a dodatočnú niku. Korpus je možné upraviť ako v obľúbených dekoroch alebo drevodekoroch, ale aj v lakovanom prevedení lesk/mat.

Galérku vyrábame v rozmeroch 50 (jednodverová), 60 (tu si môžete zvoliť, či jedno alebo dvojdverovú), 70, 80, 100 a pre náročných aj v šírke 120 cm. 

Vnútorný priestor zaujíma krásnými sklenenými policami, či už na drobnú hygienu, tak aj na holiace strojčeky pre pánov alebo fén na vlasy, kulmu a podobné zariadenia, pre ktorá je v skrinke k dispozícii tiež elektrická zásuvka. 

Galerka FOCUSDvojdverová galérka, FOCUS GA2OE 60 so sklenenými policami a dodatočnou nikou. Korpus galérky je v dekoru Tobacco.

Nové dekory

Aj tohto roku nesmú chýbať novinky medzi dekormi. Kus prírody prinesie do vašich kúpeľní originálny dekor Organic (len u kolekcie MODULE) tvorený rastlinami a kvetmi zozbieranými na svahoch tirolských Álp. Zo zástupcov drevodekorov môžete najnovšie objednávať skrinky s dekorom Tobacco s nádherným a do hnedého odtieňa zafarbeným povrchom. Skutočný kus elegancie je dekor Galaxy s povrchom pripomínajúcim mramor. 

Nové dekory Tobacco a Galaxy

Vľavo skrinka Q MAX SZZ2 70 v dekore Tobacco s umývadlom Q. Vpravo skrinka PROJECT SZZ2 70 pre umývadlo Laufen Pro S prevedená v dekore Galaxy.

A to nie je všetko!

Už teraz môžete na našom webe vidieť všetky novinky vrátane možnosti konfigurácie nového typu úchytky T05. Ďalej sa môžete napríklad inšpirovať pri výbere doplnkových skriniek do kúpeľne. Moderné a futuristické riešenie predstavujú skrinky kolekcie INVENCE, ktoré je možné najnovšie vyrábať aj v masíve.

Tohtoročné novinky sú naozaj výživné a inšpirujúce. Pokiaľ vás čokoľvek zaujalo, máte otázku, potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať alebo nám napísať nižšie do komentárov. 

Za Dreju,

Lukáš 

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.