Projektové riešenia do všetkých kúpeľní

Projektové riešenia do všetkých kúpeľní

18. 06. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

V súčasnej dobe je stále väčší dopyt po univerzálnom a praktickom nábytku s elegantnými rysmi a modernými a minimalistickými prvkami. V Dreji sme tato volanie vypočuli a prišli s maximálne praktickým riešením, kolekciami PROJECT a SILVIO.

Elegancia pre obľúbené umývadlá

Nábytok kolekcie PROJECT vás už od pohľadu ohromí svojim čistým dizajnom, definovaným výraznými rysmi hrán a elegantnými tvarmi zásuviek, úchytiek a v neposlednom rade tiež krásnych keramických umývadiel Laufen Pro S a Grohe. 

Kolekce koupelnového nábytku PROJECTNový rad kúpeľňového nábytku PROJECT. Elegantná kúpeľňová skrinka s čistými tvarmi má dve asymetrické zásuvky.

Zamerajme sa teraz na konštrukciu skriniek PROJECT. V súčasnosti ich vyrábame v dvoch bežných rozmeroch 60 a 70 cm. Vďaka tomu sa budú vynímať v takmer každej kúpeľni, v menšej, strednej a nenechajte sa mýliť rozmermi, nestratia sa ani vo väčších kúpeľniach. 

Na umývadlových skriniach tohto radu vás určite prekvapia dve objemné asymetrické zásuvky. Do hornej zásuvky s prehľadom vložíte hygienické potreby, do spodnej aj väčšie veci ako uteráky alebo pracie prášky. Za zmienku stojí aj fakt, že zásuvky sú uložené na kvalitných výsuvoch značky Hettich s tlmeným dojazdom, vďaka ktorým je možné pohodlne otvárať a nerušene zatvárať zásuvky. Na kovanie je doživotní záruka.

Koupelnové skříňky řady PROJECTKúpeľňové skrine kolekcie PROJECT. Vľavo skriňa SZZ2 60 a vpravo SZZ2 70. Obe sú pripravené pre umývadlo Laufen Pro S.

Základom elegancie radu PROJECT sú vzdušné a minimalistické tvary, podporené nádherným povrchovým spracovaním. Umývadlové skrine môžete voliť z viac ako 20 dekorov a lakovaných prevedení. Teplejšie tóny zastupujú predovšetkým drevodekory s tohtoročnou novinkou, dekorom Tobacco. Naopak, pre tie zo "studenšieho odchovu" sa dokonale hodí dekor Beton alebo novinka Galaxy s povrchom pripomínajúcim mramor.

Nesmieme zabúdať ani na lakované spracovania, zastúpené lesklým či matným prevedením alebo na možnosť individuálnej farebnosti podľa vzorníka RAL/NCS

Mozaiku elegancie radu PROJECT dopĺňajú praktické úchytky, celkom je možné vyberať zo štyroch typov, s lesklým či matným povrchom, z hranatých alebo naopak oblých.

Umyvadlová skříňka PROJECT SZZ2 60 s umyvadlem GroheKúpeľňová skriňa PROJECT SZZ2 60 v dekore Galaxy a s umývadlom Grohe Essence.

To najlepšie na koniec

Kolekcia PROJECT je navrhnutá podľa najprísnejších kritérií definovaných našimi zákazníkmi, medzi ktorými jasne dominujú v obľúbenosti umývadlá Laufen Pro S a Grohe Essence. Umývadlá ku skrinkám nedodávame, je nutné ich dokúpiť zvlášť s tým, že umývadlo Laufen Pro S nájdete aj v našej ponuke.

Projektové riešenie za výhodnú cenu

Čaká vás rekonštrukcia penziónu či hotela alebo máte vo svojom dome viac kúpeľní a nechce sa vám vyberať pre každú zvlášť iný nábytok? V Dreji vám môžeme rozhodovanie uľahčiť. Predstavujeme kolekciu SILVIO. Novinka v tohtoročnom katalógu na vás zapôsobí svojou jednoduchosťou, spojenou s veľkou dávkou elegancie a vysokou úrovňou kvality spracovania. V jednoduchosti je sila a u tejto kolekcie to platí dvojnásobne, pretože sme pre ňu zvolili len obľúbené lakované spracovanie v bielom lesku. 

Koupelnová skříňka PROJECT BENEFIT SZZ2 60Kúpeľňová skriňa SILVIO SZZ2 70 v bielom laku a s umývadlom Q.

Pozrime sa bližšie

Pozornému čitateľovi určite neujde asymetrické riešení zásuviek u skríň kolekcie SILVIO. Zásuvky sú otvárané pomocou subtílnych kovových úchytiek, ktoré sú oproti bežným typom (až na úchytku T32) umiestnené v hornej časti čela zásuvky. 

Umyvadlová skříň PROJECT BENEFIT SZZ2 60Umývadlová skriňa SILVIO SZZ2 60 v bielom lakovanom prevedení a s umývadlom Q z produkcie Dreji.

Vnútorný priestor zásuviek je veľkoryso nadimenzovaný. Do hornej zásuvky s prehľadom uložíte predovšetkým menšie veci, hygienu, holiace strojčeky, fény atď. Naopak spodná zásuvka je vhodná pre objemnejšie položky ako uteráky alebo pracie prášky. Mimo kúpeľňu už nezostane nič, čo má byť v nej.

Umývadlové skrine SILVIO vyrábame v štandardných rozmeroch. Vľavo SILVIO SZZ2 60, vpravo SZZ2 70

Umývadlové skrine kolekcie SILVIO dodávame spoločne s keramickým umývadlom Q, ktoré je v cene. Umývadlo pochádza z našej produkcie a vďaka svojim solídnym a oblým tvarom dokonale korešponduje s eleganciou a ostrejšími hranami umývadlovej skrine. 

Nie je načo čakať

Obe kolekcie spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky, s ktorými sa môžete v kúpeľni stretnúť. Poskytujú dostatok úložného priestoru, reflektujú moderné trendy nesúce sa v duchu minimalizmu, a pritom sú krásne a veľmi praktické. Pokiaľ vás kolekcie zaujali, na nič nečakajte a neváhajte sa nás na čokoľvek spýtať. K dispozícii je vám náš e-mail info@drevojas.cz alebo nám zanechajte správu nižšie v komentároch. Ponuku skríň tiež nájdete na našich webových stránkach

Za Dreju,

Lukáš

 

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.