6 tipov do vašej kúpeľne

6 tipov do vašej kúpeľne

01. 07. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Nápadov a inšpirácií, ako si uľahčiť život v kúpeľni, nie je nikdy dosť, a tak pre vás máme pár praktických vychytávok. Ako chrániť svoje cennosti alebo ako dať svojej kúpeľni systém? Všetko sa dozviete v našom článku.

Bezpečnosť nado všetko

Kúpeľňa nie je trezor, to všetci vieme. Pokiaľ si ale potrpíte na drahších krémoch či dokonca pravej kolínskej a chcete ich uchovať alebo užívate lieky, ktoré by mohli byť pre vaše deti nebezpečné, uzamknite ich. V ponuke máme pre tieto účely praktický zámok, montovaný na zadnú stranu zásuviek. K samotnému zámku dodávame aj dve elektronické karty, ktoré len priložíte a zásuvka sa pre nezvaných návštevníkov úplne uzavrie. 

Nielen v domácnostiach nájde zámok svoje využitie. V prípade, že prevádzkujete penzión alebo hotel, môžete zvýšiť komfort vašich hostí práve týmto bezpečnostným prvkom. Využitie môžu nájsť tiež vo verejných priestoroch, ako sú bazény. Ľudia určite ocenia možnosť uzamknúť svoje cennosti v bezpečných priestoroch.

Elektronický zámek do zásuvkyElektronický zámok je zložený z dvoch protikusov. Po priložení karty sa prepojí pomocou výsuvného bajonetu.

Samolepiace háčiky

Každá kúpeľňa by mala mať svoj systém a poriadok. Zatočte so všadeprítomnými uterákmi, špinavé do práčky, používané môžete zavesiť na naše elegantné nerezové samolepiace háčiky. Niečo vydržia, majú veľkú nosnosť a stačí ich prilepiť na stenu nábytku alebo obkladu. 

Samolepící háčky
Háčiky na nerezovej lište je možné pripevniť kamkoľvek, na keramické dlaždice alebo na nábytok.

Kovové háčiky sú naviac navrhnuté tak, aby nenarušili vizuál vašej kúpeľne, striedme, elegantné, skrátka v znamení moderných minimalistických trendov. Celkom ponúkame varianty s dvomi, tromi alebo až štyrmi háčikmi. 

Neprehliadnite ďalšie vychytávky

Zoznam praktických "hackov" ešte zďaleka nekončí. V ponuke nájdete aj ďalšie vychytávky, ktoré by ste nemali rozhodne opomenúť.

Dávkovač mydla

Mnohokrát sme sa stretli s otázkami, čo s otvorom v umývadle pokiaľ v ňom nechceme batériu. Prázdny otvor je nevzhľadný a vytvára dojem "nedorobenej kúpeľne". Pre tieto účely máme v ponuke praktický dávkovač mydla. Dizajn dávkovača je pojatý v duchu minimalizmu a elegancie, ako dizajnový prvok zapadne do akejkoľvek kúpeľne a hlavne vďaka svojim rozmerom aj do skoro všetkých umývadiel.

Nádobka o objeme 420 ml je schovaná pod povrchom a na samotnom umývadle už nemusíte mať žiadne nevzhľadné butely. 

Dávkovač mýdlaDávkovač je veľmi praktický a esteticky vyladený. Vhodne zaplní otvor po batérii v umývadle.

Magnetický pásik

Vždy po ruke. Tak by sa dala charakterizovať funkcia magnetických pásikov, ktoré je možné pripevniť na vnútro drevených korpusov našich galérok. Vďaka nim budete mať veci ako nožničky, pinzety a iné kovové nástroje vždy k dispozícii.

Magnetický pásik predstavuje praktické riešenie. Drobné nástroje už nemusíte loviť po skrinkách.

Organizéry a priečinky

Nie je nad poriadok v zásuvkách umývadlových skriniek. Pri ich otváraní môže jednoducho dôjsť k rozhádzaniu vecí. Pokiaľ máte niektorú z našich skriniek, vieme, ako tomu predísť.

Do horných zásuviek, kam väčšinou ukladáme drobnosti, sa náramne hodia naše drevené priečinky. Vďaka nim si môžete všetky položky prehľadne rozradiť do niekoľkých oddelených častí. Pre spodnú zásuvky sú naopak vhodné kovové organizéry značky Hettich, ktoré na svojom mieste udržia aj väčšie predmety typu prací prášok.

Pořadač a organizérVľavo drevené priečinky hornej zásuvky, vpravo organizér spodnej zásuvky.

Kam za inšpiráciou?

Zoznam našich tipov rozhodne nie je na konci. Pokiaľ vás "hacky" zaujali, určite sa pozrite na naše webové stránky, kde ich môžete nájsť celý rad. Ak máte otázku, niečo vás zaujíma, neváhajte nám napísať dole do komentárov alebo nás môžete kontaktovať na info@drevojas.cz.

za Dreju,

Lukáš

 

 

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.