Vianočná prevádzka 2020/2021

Vianočná prevádzka 2020/2021

17. 12. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Milí zákazníci, vážení obchodní partneri,

priblížil sa koniec roka a vianočný čas a my by sme vás radi informovali o našej prevádzke na prelome roka.

Expedícia tovaru

Posledná expedícia tovaru kúpeľňového nábytku Dreja prebehne 18. decembra. Medzi sviatkami nebudeme tovar expedovať, prvá povianočná expedícia je naplánovaná na 11. januára.

Zákaznícky servis

Na telefóne a e-maile nás zastihnete do utorka 22. decembra vrátane a opäť vám budeme k dispozícii od 7. januára 2020.

Showroom Dreja 

Naša podniková predajňa vo Svitavách bude otvorená do piatka 18. decembra vrátane. V novom roku sa na vás v našom showroome budeme opäť tešiť od pondelka 11. januára 2020.

Pokiaľ by ste mali k vianočnej prevádzke akúkoľvek otázku, napíšte nám na info@drevojas.cz alebo volajte na +420 603 157 739. 

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a všetko najlepšie do nového roka praje

Dreja

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.