Ako osviežiť vzhľad vašej kúpeľne?

Ako osviežiť vzhľad vašej kúpeľne?

16. 07. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Premýšľate, ako zvýšiť šmrnc vašej kúpeľne bez toho, aby ste museli robiť veľké stavebné úpravy? Zamerajte sa na zaujímavé doplnky a detaily. Oživia vašu kúpeľňu a dodajú jej na atraktivite. A pokiaľ chcete držať krok so súčasnými trendmi dizajnových veľtrhov, vsaďte určite na čiernu

Umyvadlová skříňka GIO s černými úchytkamiUmývadlová skrinka GIO SZZ2 100 s umývadlom Euphoria U003, úchytka T06, farebné prevedenie korpusu aj čelnej plochy D15 Nebraska. Vstavaná galérka GRID GA2OE 90, farebné prevedenie čela L01 Biela vysoký lesk.

Napriek tomu, že čierna na veľkých plochách, napr. na obkladoch, môže pôsobiť temne a mnoho ľudí sa jej radšej vyhýba, v podobe detailov, ako sú úchytky, batérie alebo drobné dekorácie, pozdvihne dojem z interiéru kúpeľne na vyššiu úroveň.

Čierne úchytky k umývadlovým skrinkám

Čierna úchytka na umývadlovej skrinke v drevodekore je neprehliadnuteľná a dodáva jej na osobitosti. Celkom určite neurobíte krok vedľa, ani keď ju skombinujete s veľmi modernými dekormi imitujúcimi betón. Všetky tieto možnosti ponúka napr. naša kolekcia GIO.

Umyvadlová skříňka GIO s umyvadlem Pura a černými úchytkamiUmývadlová skriňa GIO SZZ2 120 s umývadlom Pura U121, úchytka T06, farebné prevedenie korpusu aj čelnej plochy D20 Galaxy

Varianty čiernych úchytiek

Vyberať môžete z dvoch typov úchytiek - klasických úchytiek, ktoré sú pripevnené k čelu zásuvky a úchytiek pripevnených k hornej hrane zásuvky, ktoré sú veľmi zaujímavým riešením.

Černé úchytkyČierne úchytky - vľavo klasická úchytka T06 na čele zásuvky, vpravo úchytka T07 na hornej hrane zásuvky.

Zmodernizovaná klasika

Klasickú bielu dverovú skrinku premení čierna úchytka na hornej hrane dvierok v skutočný dizajnový kúsok, ktorý ocenia vyznávači čistých línií a minimalizmu. Kombinácia bielej a čiernej je nadčasová a v tejto čistej podobe bez zbytočných vzorov a ornamentov tak bude „in“ mnoho rokov.Umyvadlová skříňka Q dveřová s černými úchytkamiUmývadlová skrinka Q dverové SZD2 70 s umývadlom Q U016, úchytka T07, farebné prevedenie dverí L01 Biela vysoký lesk.

Vezmite to komplexne

Úchytky je samozrejme vhodné zladiť na všetkých kúpeľňových skriniach, teda aj vysokých doplnkových, do ktorých si uložíte všetky nevyhnutné hygienické prostriedky, uteráky a ďalšie potreby. Niektoré z našich doplnkových skríň ponúkajú možnosť niky, ktorú je možné využiť nielen ako úložný priestor, ale aj na dekorácie, o ktorých sa zmienime neskôr.

Doplňkové skříně s černými úchytkamiDoplnkové skrine by vo vašej kúpeľni nemali chýbať. Vľavo vysoká skriňa DOS SVD2ZK 35, uprostred doplnková skriňa DOS SVD2O 35 a vpravo umývadlová skrinka ASTON SZZ2 120. Všetky skrine majú tmavé úchytky T06 a farebné prevedenie Colorado.

Čierne doplnkové svetlá

A tým to samozrejme nekončí. Veľmi efektné sú aj LED osvetlenia v čiernej farbe, ktorými môžete doplniť svoju galérku alebo zrkadlo. U nás môžete teraz vyberať z niekoľkých noviniek v rôznych šírkach a tvaroch.

LED osvetlenie Kala 500 - 8 W

skladom

LED osvetlenie, 500 mm, čierna mat, 8 W, 568 lm, 5 700 K

Detail

Ďalšie možnosti

Báť sa určite nemusíte ani batérií. Ak ich zadovážite v matnom prevedení, nebudú na nich príliš viditeľné ani stopy po kvapkách vody.

Potom už stačí do interiéru pridať len drobné dekorácie, napríklad v podobe čiernej vázy, dekoračných sviečok alebo rôznych sklenených a kvetinových dekorácií. Zaujímavé môžu byť aj čierne osušky a uteráky.

Dúfame, že vás týchto niekoľko tipov inšpirovalo a nech už vyberiete akýkoľvek, poteší vaše oko zakaždým, keď do svojej kúpeľne vstúpite. A veríme, že vašu snahu ocení aj rodina a návštevy, ktoré k vám prídu. 

Za Dreju,

Lukáš

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.