Jarda, majster do nepohody

Jarda, majster do nepohody

16. 09. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Rodinný podnik s kolektívom, aký máme v Dreji, má jednu veľkú výhodu. Všetci sa tu poznáme, vychádzame spolu a vďaka tomu sa nám aj lepšie pracuje. Rozhodli sme sa, že je načase, aby ste aj vy, naši zákazníci a fanúšikovia, nahliadli „pod pokrievku“ a zistili, kto všetko stojí za tým, že domácnosti po celej Európe majú kúpeľne vybavené nábytkom z Dreji. Spoznajte tých, čo stoja za našim úspechom.

Zoznámte sa s Jardom

Asi by ste čakali, že začneme u pána riaditeľa, ale ako prvého vám predstavíme nášho Jardu - Majstra vo výrobe a parťáka do nepohody, ktorý má pod palcom strojovňu, výrobu a všetkých, ktorí v nej pracujú.

Jarda ve výrobní haleJardova pozícia majstra je veľmi rozmanitá. Chvíľu je v kancelárii, potom zaskočí do lakovne alebo ho môžete vidieť aj s manipulačním vozíkom. Len s robotmi sa nekamaráti. To nám priznal. Na to tu máme ale iných odborníkov, ktorých vám predstavíme neskôr.

Jarda je pracant. Ráno nastúpi ptred šiestou, skontroluje si „ovečky“ a už začína jeho každodenný kolobeh kontrol výrobkov, kvality, pendlovania medzi jednotlivými zamestnancami, dielňami, strojmi a vybavovaním agendy vo svojej „kukani“.

Jarda sídli v malej bunke na montážnej hale, odkiaľ na ňu má krásny výhľad. Tiež vám to pripomína jeden český film s istým Hujerom?

Človek by povedal, že toho má Jarda dosť. Má v tom ale systém a vďaka tomu si môže dovoliť byť pre svojich podriadených viac než len šéfom. Občas prehodí nejaký príbeh, vtip, kdekoho podpichne, ale dokáže byť aj prísny a nekompromisný. S Jardom je radosť pracovať a všetci si ho tu vážime.

Jarda při rozhovoruJarda je všadeprítomný, pendluje medzi dielňami a okrem pokynov, kontrol a iných pracovných záležitostí, prehodí aj pár slov s kolegami.

V pracovnej dobe sa vďaka nemu skrátka nikdy nenudíte. A to ani ľudia v kanceláriách, na ktorých si ide občas "došliapnuť". Ale nedeste sa. Jardovou náplňou práce je aj úzka kooperácia s technológmi a konštruktérmi, s ktorými je čas od času potrebné si hocičo vysvetliť a upresniť.

Jarda ve výrobní haleRaz je na montáži, druhýkrát už ho vidíte, ako kráča na strojovňu alebo do kancelárií.

A pozor, Jarda okrem toho, že je kutil, má aj jednu veľkú záľubu. Snáď nebude vadiť, keď to na neho praskneme. Jarda je vo voľnom čase šikovný cukrár, a keď niekto slávi narodeniny či jubileum, sú kancelárie a jedáleň prevoňané čerstvými veterníkmi a kremrolemi. Paráda, že?

Pár otázok na telo

Spýtali sme sa Jardy, čo si o práci v Dreji myslí:

Jarda, ako dlho pracuješ v Dreji?
Tento rok mám jubileum, dvadsať rokov.

Čo ťa na tvojej práci baví?
Obecne mám rád truhlárčinu, prácu s drevom a to si tu užijem na maximum. Človek tu naviac stále niekde niečo robí, nesedím len v kancelárii, ale chodím aj medzi kolegov, pomáham im, bavím sa s nimi, zaškoľujem nových pracovníkov, a o tom to je. Priložiť ruku k dielu.

Čo by si odkázal záujemcom o práci v Dreji?
Nech prídu s dobrou náladou, s chuťou do práce, nebáť sa. Je tu fajn.

Jarda při manipulaciPriložiť ruku k dielu! Podľa Jardy má byť správny majster medzi svojimi podriadenými. Pomáhať im, počúvať ich priania a nápady a byť k ruke. A to presne robí.

Záver

O Jardovi by sa toho dalo napísať dosť. Nie je človek, ktorý by ho nemal rád, a tak vám môžeme na rovinu povedať, že práca tu je naozaj rozmanitá a po ľudskej stránke veľmi príjemná.

Pokiaľ vás práca nášho Jardy zaujala a momentálne hľadáte zamestnanie, tak pre vás máme možno dobrú správu. Naša výroba rastie, a preto hľadáme k Jardovi na rovnakú pozíciu parťáka. Čo myslíte, nestojí to za zváženie? S nami budete mať v práci úsmev od ucha k uchu.

 

Viac informácií a ďalšie pracovné pozície nájdete na našom kariérnom webe >> www.karieradrevojas.cz.

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.