Dreja na jesenných veľtrhoch 2021

Dreja na jesenných veľtrhoch 2021

04. 10. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Je jeseň. V Dreji máme ako každý rok v tomto období veľmi napilno, pretože kedy inokedy je to najlepšie obdobie na rekonštrukciu kúpeľne, než keď je vonku sychravo, daždivo a vtieravá zima. Aj napriek tomu sme sa vypravili na dva jesenné veľtrhy, ukázať, čo máme nové a čo ešte len chystáme. Takže, kto je zvedavý, nech číta ďalej.

Po roku v Prahe

Prvou tohtoročnou zastávkou bol známy veľtrh FOR INTERIOR v Prahe, ktorý sa konal v dňoch 21. – 25. 9. 2021 na výstavisku PVA EXPO v Letňanoch. Ako každý rok, aj tohto roku sme tu vystavovali v rámci Klastru českých nábytkářů a bolo toho na videnie skutočne dosť.

Veletrh nábytku For Interior - stánek DřevojasPo roku sme sa vrátili pod svetlá a strechu haly v pražských Letňanoch na veľtrh FOR INTERIOR. A aj tohto roku sme tu vystavovali v rámci Klastru českých nábytkářů.

Návštevníci mali možnosť vidieť naše posledné novinky, medzi ktorými bolo napr. zrkadlo MORETO, nové dekory alebo úchytky. Najväčšiu pozornosť ale od začiatku pútal náš skvost – keramické umývadlo Pura. Elegantné, vznešené a moderné, presne podľa talianskeho štýlu. Pýši sa minimalistickým dizajnom a jeho krivky sú viac než zvodné. Bez umývadla Pura sa v modernej kúpeľni skrátka nezaobídete.

Klasika a minimalizmus na jednej fotografii. Vpravo vidíte umývadlovú skrinku ASTON SZZ2 120 v dekore Borovica Jackson s čiernymi úchytkami T07 a s novým umývadlom Pura 120. Vľavo potom umývadlová skrinka PROJECT BENEFIT SZZ2 60 vyrobená v dekore Herkules s čiernymi úchytkami T07 a s umývadlom radu Q.

Tento rok obohatili našu ponuku aj dva nové drevodekory – Karamel a Herkules. Oba sú veľmi krásne a do poslednej chvíle sme v Dreji mali dilemu, ktorý vám na veľtrhu ukázať. Nakoniec to vyhral dekor Herkules s tmavším povrchom s výraznou imitáciou štruktúry dreva. 

Pokiaľ by ste chceli vidieť oba dekory a ďalšie novinky z nášho tohtoročného katalógu, radi vás uvidíme na našej vzorkovej predajni vo Svitavách.    

A to nie je všetko. Skrinky sme vybavili našimi novými čiernymi úchytkami T07, ktoré sa montujú do hornej časti zásuviek a v kontraste s drevom pôsobí elegantným dojmom. A pozor! Už teraz môžete v našom showroome vo Svitavách vidieť aj druhú čiernu úchytku T06. Tak dorazte.

Koupelnový nábytek DřevojasKlasika a minimalizmus vedľa seba. Vľavo umývadlová skrinka PROJECT BENEFIT SZZ2 60 v novom dekore Herkules a s novými úchytkami T07. Skrinku zdobí umývadlo radu Q. Vpravo tohtoročná novinka medzi umývadlami - elegantné keramické umývadlo Pura na umývadlovej skrinke ASTON SZZ2 120.

Hor sa do Nemecka

Aj tohto roku padlo rozhodnutie šíriť slávu a meno Dreji aj v cudzine. V dňoch 1. až 2. 10. 2021 sa preto zástupcovia Dreji vypravili k nášmu západnému susedovi do Nemecka na veľtrh MHK Messe living & style 2021.

Veletrh MHK Messe BerlínVeľtrh sa konal v rozľahlých priestoroch berlínskeho hotelu Estrel, ktorý nás privítal veľmi príjemným prostredím. Všetko bolo pripravené k našej úplnej spokojnosti.

A s čím sme do Nemecka prišli? V prvom rade to bola umývadlová skrinka BONO SZZ2 120 s umývadlom Pura 120, u ktorej sme testovali reakcie na novú konštrukčnú úpravu - drevenú lištu (kryjúcu brucho umývadla) namiesto doterajšej plechovej a upravené čelá zásuviek pre ich komfortnejšie otváranie. A akéže boli reakcie? Veľmi priaznivé. Návštevníci najviac oceňovali jej čistý a minimalistický dizajn a plnohodnotný dojem z celodrevenej konštrukcie.

Stánek DřevojasDo Nemecka sme vyrazili s útulným stánkom, ale zato plným noviniek. Oči návštevníkov mohli obdivovať napr. umývadlovú skrinku BONO SZZ2 120 s novým umývadlom Pura 120 alebo multifunkčné zrkadlo MORETO

Jednotka v nábytku na mieru

Spoločne s chystanými konštrukčnými zmenami skrine BONO sme sa rozhodli v Nemecku predstaviť aj náš bezkonkurenčný konfigurátor nábytku na mieru. Ten už niekoľko rokov prevádzkujeme v Čechách a k dispozícii ho máte u našich obchodných partnerov.

Konfigurator DřevojasBadmöbel auf Mass? Kein Problem. Presne toto mohli návštevníci nášho stánku počuť z úst našich obchodných zástupcov, ktorí tu predstavovali aj náš konfigurátor. 

Ale späť do Nemecka, kde vzbudil nás konfigurátor veľký záujem. A niet divu. Užívateľské prostredie konfigurátoru je veľmi prívetivé a jednoduché. Naviac si je možné vybrať z celého radu typov nábytku, ktorého následná konfigurácia zaberie len pár kliknutí. Všetko máte naviac v reálnom zobrazení a cenu vidíte takmer okamžite. Stačí mať predstavu o rozmeroch, farebnom prevedení, urobiť pár klikov a nábytok na mieru je váš.

Zaujal vás náš konfigurátor? Chcete nábytok na mieru? Je to jednoduché. Stačí navštíviť jedného z našich obchodných partnerov a nechať si ho nakonfigurovať. Je to veľmi rýchle, prehľadné a pohodlné.

A kam nabudúce?

Pokiaľ to situácia dovolí, a my dúfame, že áno, tak by sme sa budúci rok mohli opäť vidieť na veľtrhu FOR INTERIOR alebo na brnenskom veľtrhu MOBITEX. Všetko je ale zatiaľ vo hviezdach, a tak pokiaľ vás zaujíma náš nábytok, môžete sa vypraviť k nám do Svitav, do našej vzorkovej predajne. Radi vás tu uvidíme.

Takže dovidenia nabudúce.

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.