Ako na nábytok na mieru?

Ako na nábytok na mieru?

01. 02. 2022 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Prechádzate rôzne katalógy a e-shopy s kúpeľňovým nábytkom. Nábytok sa vám síce páči, ale vždy je tam nejaký detail, kvôli ktorému to nie je celkom ono a museli by ste robiť kompromis? Hovoríte si: „Táto skrinka je parádna, ale potreboval by som ju o 5 centimetrov užšiu, pretože sa mi nevojde medzi stenu a práčku.“? A pokračujete v hľadaní: „Tu majú zase ten rozmer, ktorý potrebujem, ale len v bielej. Na tej predchádzajúcej skrinke sa mi páčil ten drevodekor…“ U nás v Dreji pre vás máme riešenie – prehľadný konfigurátor kúpeľňového nábytku.

Konfigurátor kúpeľňového nábytku

V našom konfigurátore kúpeľňového nábytku na mieru si v niekoľkých málo krokoch navrhnete nábytok celkom podľa vašich predstáv a priestorových možností. Už teraz v ňom nájdete širokú škálu umývadlových skríň, umývadlových dosiek a ich kombinácií so zásuvkami. Ďalej vysokých skríň a zrkadiel. Možnosti stále rozširujeme – dopĺňame varianty skríň, dekory a nové umývadlá.

Ako začať s konfiguráciou vašej kúpeľne?

Vyberte typ skrine

Zvoliť si môžete umývadlovú skrinku, umývadlovú dosku alebo jej kombinácie so zásuvkami. Veľmi praktické a obľúbené sú aj skrinky pod umývadlo s otvorenou nikou a ich kombinácie so zásuvkami. Doplnkové skrine môžete zvoliť vysoké, ale aj nízke, alebo na zavesenie nad práčku.

Nabídka umyvadlových skříněk v konfigurátoruVýber umývadlových skríň je v našom konfigurátore skutočne veľký. Záleží na vás, akou cestou sa vydáte.

Vybrali ste? Potom sa pred vami otvára celý rad ďalších možností. Volíte množstvo a umiestnenie zásuviek. Páčili by sa zásuvky vedľa seba, alebo pod sebou? Chcete ich vľavo, alebo vpravo? Umývadlo chcete jedno, alebo dve?

Varianty umyvadlových skříněk v konfigurátoruZásuvky si môžete ľubovoľne dať na pravú či ľavú stranu. 

Máte umývadlo?

Vyberať môžete z našej širokej ponuky umývadiel (rady Glance, Joy, Harmonia, Euphoria atď.), alebo môžete použiť vlastné umývadlo a v konfigurátore si k nemu prispôsobiť aj výrezy. V tomto prípade si ale pripravte jeho názov, typ a rozmery, aby bolo možné overiť, či sa na skrinku vojde.

Umiestnenie umývadla je tiež voliteľné. Potrebujete ho mať priamo pri zadnej stene, alebo ho naopak od steny odsadiť, alebo ho umiestniť na stred hornej dosky skrine? Všetko je možné.

Z akého materiálu nábytok bude?

Ponuka je skutočne široká a stále sa rozrastá. V konfigurátore nájdete všetky naše drevodekory a lesklé aj matné laky. Vyberať môžete tiež zo širokej škály farieb RAL. Rovnako ako u našich štandardných výrobkov máte možnosť zvoliť rôzne materiály pre korpus skrine a pre čelo a vytvoriť si tak zaujímavú farebnú kombináciu, ktorú na monitore ihneď uvidíte.

Barevné možnosti v konfigurátoruVo výbere farieb nie ste ničím obmedzení. K dispozícii sú naše štandardné dekory, laky a farby z RAL/NCS vzorníkov.

Nakoniec vyberte spôsob otvárania

Posledným krokom zostáva voľba štandardnej úchytky, alebo stále obľúbenejšieho bezúchytkového otvárania Push-to-open, vďaka ktorému zásuvku alebo dvierka otvoríte a zatvoríte obyčajným stlačením. Zásuvky sú naviac vybavené tlmeným dovieraním. Ich používanie je teda veľmi komfortné a tiché.

Kde konfigurátor nájdete?

Konfigurátor nájdete v kúpeľňových štúdiách u našich partnerov a v našom showroome vo Svitavách. Zoznam partnerských štúdií s konfigurátorom nájdete tu. Pre jednoduchšiu orientáciu sme štúdiá s konfigurátorom označili v hlavičke.

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.