Kúpeľňová skrinka BRIO SZZ2 120

Skrinka pod umývadlo s 2 zásuvkami a umývadlom z liateho mramoru Como 120 Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Brio

Kúpeľňová skrinka BRIO SZZ2 120
je súčasť kolekcie

Zobraziť kolekciu

Nadštandardne dlhá záruka 5 rokov

Tovar doručíme zložený a kompletný

Používame špičkové kovanie Hettich s tlmeným dovieraním

Kúpeľňová skrinka BRIO SZZ2 120

Kúpeľňová skrinka BRIO SZZ2 120 1 594 € s DPH , 2 až 3 týždne.

Luxus, ktorý hovorí sám za seba. Taká je kolekcia kúpeľňového nábytku BRIO. Mohutnosť a majestátnosť je zjemnená oblými tvarmi a umývadlom z liateho mramoru. Používať každý deň kúpeľňový nábytok BRIO je ako nazerať do výstavnej siene slavnej galérie. Nechajte sa rozmaznávať.

Parametre skrinky

Závesná umývadlová skrinka BRIO SZZ2 120 si na prvý pohľad získa každého, kto do svojich domácich kúpeľov hľadá luxus a pohodlie. Umývadlová skrinka je navrhnutá ako hlavný dizajnový prvok. Svojou veľkosťou a dôrazom na detaily sa nedá prehliadnuť. Zaoblený tvar zásuviek však celku dodáva jemnosť a harmóniu. Dva tak rozdielne svety sú prepojené do jedného dokonalého prvku. 2 priestorné zásuvky s tlmeným dovieraním sú uložené na kvalitnom nemeckom kovaní Hettich, na ktoré získate doživotnú záruku. Na celú skrinku Dreja dávame predĺženú záruku 5 rokov, ako je naším zvykom. 

Zásuvky umývadlovej skrinky BRIO sa otvárajú za kovovú úchytku T40, ktorá svojim tvarom dopĺňa jemné zaoblenie a harmóniu. A aby tento pocit pokoja a jemnosti hral aj vo vnútri zásuviek, získate k nákupu protišmykové podložky. Tie zaistia, že všetko bude na svojom mieste.

Perfektný tvar skrinky BRIO najlepšie vynikne vďaka dokonalým lakom vo vysokom lesku. Naši dizajnéri vybrali niekoľko odtieňov: tlmenejšie farby, aj jednotku medzi všetkými farbami – biely lak. Ak si prajete umývadlovú skrinku BRIO ešte viac prispôsobiť vašim predstavám, ten váš dokonalý odtieň laku určite nájdete ve vzorkovníkoch RAL/NSC.

Umývadlo z liateho mramoru Como

Luxusné spracovanie a dizajn skrinky BRIO si hovorí o neobyčajné umývadlo Como 120. Toto umývadlo je z liateho mramoru a svojou veľkorysou odkladacou plochou určite poteší každého člena domácnosti. Dostatočne hlboké umývadlo je obklopené širokými bočnými plochami. Tie poslúžia skvele pri každodennej pohodlnej hygiene. Naši dizajnéri však odporúčajú umývadlo nechávať celkom bez predmetov a dekorácií, tak totiž najviac vynikne cenný mramor a dokonalosť umývadla. 

Prečo si zamilujete túto skrinku:

  • luxusný a elegantný dizajn 
  • zaoblené tvary priestorných zásuviek
  • tlmené dovieranie zásuviek s pohodlnou úchytkou
  • umývadlo z liateho mramoru v cene umývadlovej skrinky
  • doživotná záruka na nemecké kovanie Hettich a predĺžená záruka 5 rokov

Svetová kvalita z Dreji

V našom výrobnom závode vo Svitavách si strážime nielen vysokú kvalitu vstupných materiálov a hotových výrobkov, ale aj stopy našej výroby na planéte Zemi. Preto dodržiavame ekologické normy a výrobu rozširujeme vždy s ohľadom na životné prostredie aj okolitú faunu a flóru. 

Informácie priamo od výrobcu

Ak si pri výbere nie ste istí a hľadáte poradcu, ktorému môžete veriť, obráťte sa na nás. Za viac než 75 rokov výroby kúpeľňového nábytku máme skúsenosti s malými, atypickými aj veľkými kúpeľňami. Prečítajte si články na našom blogu alebo v poradni, kde nájdete informácie o montáži alebo nám zavolajte a spoločne nájdeme to najlepšie riešenie práve pre vás.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka 1190 mm
Výška 550 mm
Hĺbka 495 mm
Značka Como 
Šírka kompletu 1200 mm
Prevedenie Zásuvkové 
55 kg

Stavebná pripravenosť

Stavebná pripravenosť
A: Výška odpadu 550 mm
B: Výška rohových ventilov 600 mm
C: Rozstup rohových ventilov 80-120 mm
D: Umiestnenie odpadu 595 mm
G: Výška zavěšení 750/430 mm
J: Výška umývadla 860 mm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Nástenné LED osvetlenie Tapi 1000, chróm

192 € s DPH

Detail

skladom

LED osvetlenie Tapi 1 000, 22,8 W.

Kúpeľňová skrinka VARIANTE SZD 50 (umývadlo Zoom)

Kolekcie Variante

od 278 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Jednodverová závesná skrinka s keramickým umývadlom Zoom 50

Kúpeľňová skriňa TAKE IT SZD2 85

Kolekcie Take It

od 289 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

TAKE IT SZD2 85, dvojdverová umývadlová skrinka s umývadlom Dreja Plus 85.

Protišmyková podložka 120 - sada 2 ks MODULE 120 Kube (SZZ2, SZZ12)

Kolekcie Module

49 € s DPH

Detail

2 týždne

Protišmyková podložka 120 - sada 2 ks MODULE 120 Kube (SZZ2, SZZ12).

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.