Kúpeľňová skriňa STORM SZZ2 120 (umývadlo Kube)

Závesná umývadlová skrinka so šírkou 120 cm s 2 zásuvkami a keramickým umývadlom Kube Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Kúpeľňový nábytok Storm

Kúpeľňová skriňa STORM SZZ2 120 (umývadlo Kube)
je súčasť kolekcie Storm

Zobraziť kolekciu

Nadštandardne dlhá záruka 5 rokov

Tovar doručíme zložený a kompletný

Používame špičkové kovanie Hettich s tlmeným dovieraním

Kúpeľňová skriňa STORM SZZ2 120 (umývadlo Kube)

Kúpeľňová skriňa STORM SZZ2 120 (umývadlo Kube) 1 052 € s DPH , 2 až 3 týždne.

Hravosť patrí aj do kúpeľne! A pokiaľ ste rovnakého názoru, potom pre vás máme štýlové umývadlové skrinky aj doplnkové skrine z kolekcie STORM. Zamilujte sa do vzdušnej kúpeľne s praktickými skrinkami, ktorým dominujú umývadlá na dosku. Moderné, jednoduché riešenie pre každého, kto si rád robí veci po svojom. 

Parametre

Závesná umývadlová skrinka STORM SZZ2 120 umožňuje aj väčším domácnostiam, ktoré potrebujú veľa úložného priestoru, mať hravú a minimalistickú kúpeľňu. A v kombinácii s doplnkovou skrinkou SYO 60, ktorá má otvorenú niku, je ideálnou voľbou pre vzdušnú kúpeľňu s úložným priestorom. Dve priestranné zásuvky v skrinke s umývadlom sú vybavené systémom bezúchytkového otvárania Push-to-open s nemeckými výsuvmi Hettich, na ktoré sa vzťahuje doživotná záruka.

Môžete sa pohrať nielen s usporiadaním skrinky pod umývadlo a ďalších skriniek v kúpeľni, ale aj s ich farebným prevedením. Môžete použiť rôzne dekory korpusov a čiel zásuviek. Môžete si vybrať z mnohých drevených dekorov, moderných betónových dekorov v rôznych odtieňoch, základných farieb vo vysokom lesku a tiež odtieňov, ktoré si môžete vybrať z nekonečného množstva vzorkovníkov farieb RAL/NCS.

Kvalitný materiál je zárukou dlhej životnosti. Najmä horná časť skrinky z kolekcie STORM sa používa denne a vo väčšine prípadov bude vo vašej kúpeľni slúžiť ako odkladací priestor. Záruka na túto skrinku je predĺžená na 5 rokov. Umývadlová skrinka je kompletne sklopná a nie je možné k nej pridať žiadne nožičky!

Umývadlo na dosku Kube v cene

Umývadlo na dosku Kube odráža jednoduchosť a ostré hrany umývadlovej skrinky STORM. Spoločne tak tvoria pár, ktorý vo vašej kúpeľni rozohrá stručný minimalizmus. Keramické tenkostenné umývadlo Kube je inšpirované talianskou eleganciou, avšak nezabúda sa ani na praktickú odkladaciu plochu v zadnej časti. Tá je pripravená aj na vsadenie batérie podľa vašich predstáv. Umývadlo bude skvele vyzerať s čiernymi matnými či zlatými batériami. Pokiaľ si chcete uľahčiť manipuláciu s odtokom, potom nezabudnite na umývadlovú výpusť Click-clack a sifón.

Netradičné riešenie! Umývadlová skrinka bez umývadla

Pokiaľ už doma máte vysnívané umývadlo vhodné pre umiestnenie na dosku, môžete si skrinku STORM SZZ2 120 kúpiť aj bez nášho umývadla. V našej výrobni vám na prianie môžeme pripraviť aj otvor na odtok či ďalšie odborné zásahy do materiálu, stačí pri voľbe farebných variantov zvoliť možnosť „Potrebujem výrez“ a ďalej špecifikovať presné umiestnenie podľa plánika. Pokiaľ by ste potrebovali, môžete kontaktovať našich kolegov zo zákazníckej podpory a poradiť sa s nimi po telefóne.

Prečo si túto skrinku zamilujete:

  • Tlmené otváranie
  • Bezúchytkový systém otvárania Push-to-open
  • Umývadlo na doske Kube v cene skrinky
  • Doživotná záruka na kovové výsuvy Hettich
  • Predĺžená záruka 5 rokov

Kvalitný kúpeľňový nábytok z Dreji

Vyberte si nábytok do kúpeľne vyrobený v Čechách! Vo svitavskom výrobnom závode máme pod dohľadom materiál, jednotlivé kroky výroby, lakovanie, aj ďalšie technologické úpravy, a samozrejme všetko aj starostlivo zostavujeme a posielame za vami. Doprajte svojej kúpeľni kvalitu, ktorá vydrží (skoro) naveky.

V Dreji vieme, čo bude v kúpeľni sedieť

Kúpeľne sú náš odbor! Preto na našom webe nenájdete len e-shop, ale tiež Poradňu s veľkým množstvom rád, ktoré vám pomôžu pri výbere alebo montáži, a tiež mnoho inšpirácie. Pokiaľ si nie ste istí svojim výberom, radi vám poradíme po telefóne +420 461 653 937, e-maili info@dreja.sk či priamo v našom showroome. Venujte čas svojej novej kúpeľni a nebudete ľutovať.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka 1196 mm
Výška 366 mm
Hĺbka 500 mm
Šírka umývadla 600 mm
Hĺbka umývadla 470 mm
Značka Kube 
Způsob otevírání Push-to-open 
Šírka kompletu 1196 mm
Prevedenie Zásuvkové 
51 kg

Stavebná pripravenosť

Stavebná pripravenosť
A: Výška odpadu 550 mm
B: Výška rohových ventilov 600 mm
C: Rozstup rohových ventilov 80-120 mm
D: Umiestnenie odpadu 300 mm
G: Výška zavěšení 642 mm
H: Výška zavesenia medzisteny 642 mm
I: Umiestnenie zavesenia medzisteny 560 mm
J: Výška umývadla 860 mm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

LED osvetlenie Tony 900 - 8,1 W

150 € s DPH

Detail

skladom

LED osvetlenie, 900 mm, chróm, 8,1 W, 600 lm, 4 000 K

Kúpeľňová skrinka INVENCE SZZ 125 (dvojumývadlo Harmonia)

Kolekcie Invence

od 1 490 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Závesná umývadlová skrinka o šírke 125 cm s 1 zásuvkou a keramickým dvojumývadlom Harmonia 125

Kúpeľňová skriňa STORM SZZ 100 (umývadlo Triumph)

Kolekcie Storm

od 682 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Závesná umývadlová skrinka široká 100 cm s 1 zásuvkou a keramickým umývadlom Triumph

Priečinky do hornej zásuvky DSD 80

61 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Priečinky DSD 80 pre doplnkové skrinky pod umývadlové dosky (bez výrezu).

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.