Kúpeľňová skrinka ENZO SZZ2 65

Závesná umývadlová skrinka s 2 zásuvkami s protišmykovými podložkami a keramickým umývadlom Durastyle 65 Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Kúpeľňový nábytok Enzo

Kúpeľňová skrinka ENZO SZZ2 65
je súčasť kolekcie Enzo

Zobraziť kolekciu

Nadštandardne dlhá záruka 5 rokov

Tovar doručíme zložený a kompletný

Používame špičkové kovanie Hettich s tlmeným dovieraním

Kúpeľňová skrinka ENZO SZZ2 65

Kúpeľňová skrinka ENZO SZZ2 65 1 156 € s DPH , 2 až 3 týždne.

Rafinovaná a luxusná - taká je kolekcia ENZO. Vyberte si umývadlovú skrinku, vysokú skriňu do kúpeľne a galérku v dokonalej kombinácii jednoduchosti, funkčnosti, vybraných materiálov a detailov, ktoré si zamilujete.

Parametre skrinky

Závesná umývadlová skrinka ENZO vás na prvý pohľad zaujme rafinovanou eleganciou. Keď si ju však začnete prezerať, zistíte, čo vás k nej priťahovalo. Sú to predovšetkým oblé boky a starostlivo zafrézované úchytky, to vidíte na prvý pohľad. Pri otvorení zásuvky si všimnete aj vnútorné lakovanie. A práve tieto detaily robia z kolekcie ENZO luxusný kúpeľňový nábytok.

Skrinka ENZO SZZ2 65 má 2 priestranné zásuvky s asymetrickou výškou. Do skrinky tak ľahko uložíte drobnosti a napríklad aj vysoké fľaše pracích prostriedkov. Manipulácia so zafrézovanou úchytkou je napriek jej subtílnemu vzhľadu istá a pevná. Zásuvky majú tlmené dovieranie a kovanie od nemeckej značky Hettich, na ktoré získate doživotnú záruku. V cene skrinky vám doručíme aj protišmykovú podložku do zásuviek, a predĺžime aj záruku na skrinku na 5 rokov

Aké možnosti dekorov a lakov ponúka umývadlová skrinka ENZO? Na čelo skrinky môžete voliť z mnohých dekorov, drevodekorov aj lakov. Najmä tie vo vysokom lesku dodávajú celej kolekcii luxusný vzhľad. Boky a celý korpus skrinky je vždy lakovaný, tak najviac vyniknú zaoblené hrany a lak vnútri skrinky. Ani u kolekcie ENZO nechýba vzorkovník RAL/NCS, v ktorom si zvolíte váš obľúbený odtieň v matnej či lesklej verzii. Celá skrinka je vyrobená z kvalitných a preverených MDF a LTD materiálov.

Umývadlo Durastyle v cene skrinky

K tak rafinovanej skrinke ENZO nemôžete dať akékoľvek umývadlo. Naši dizajnéri navrhli kombináciu s keramickým umývadlom Duravit Durastyle 65, ktoré sa vyznačuje jemnou eleganciou a zároveň vysokou praktickosťou. Umývadlo je robustné, má hlbokú misu na umývanie rúk a odkladací priestor po bokoch a v zadnej časti. Praktická stránka však nijako nezastiera tú estetickú. Oblé rohy umývadla len podporujú celkovú dynamiku a v kombinácii s ENZO skrinkou sa jedná o dokonalé spojenie. Umývadlo môžete doplniť ľubovoľnou batériou, nebojte sa čierneho matu alebo zlatých tónov, a nezabudnite na vhodný sifón.

Prečo si túto skrinku zamilujete?

  • Rafinovaný dizajn
  • Tlmené dovieranie zásuviek
  • Doživotná záruka na kovanie Hettich
  • Predĺžená záruka 5 rokov na skrinku ENZO
  • Dokonalá kombinácia s keramickým umývadlom Durastyle

Dreja - záruka kvality a dizajnu

V Dreji sa špecializujeme na kúpeľne už viac ako 75 rokov. Môžete si byť istí, že materiály, spracovanie aj finálne zostavenie podliehajú prísnej kontrole, a preto vieme, že si náš nábytok do kúpeľne zamilujete na prvý pohľad.

V kúpeľniach sa vyznáme a radi vám poradíme

Nie ste si istí výberom? Alebo máte otázky ohľadne zásuviek či usadenia skrinky do priestoru? Hľadáte inšpiráciu pre novú alebo existujúcu kúpeľňu, ktorá potrebuje trochu oživiť? To všetko nájdete u nás na webe. Pre inšpiráciu nazrite do nášho blogu. Tie najčastejšie odpovede na otázky ohľadne montáže, vhodného kúpeľňového nábytku alebo postupu pri nákupe sme spísali v Poradni, a ak ani tam nenájdete to, čo potrebujete, zavolajte nám alebo nám napíšte. Využiť môžete infolinku +420 461 653 937 alebo e-mail info@dreja.sk.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka 590 mm
Výška 620 mm
Hĺbka 450 mm
Šírka umývadla 650 mm
Hĺbka umývadla 480 mm
Značka Duravit DuraStyle 
Šírka kompletu 650 mm
Prevedenie Zásuvkové 
32 kg

Stavebná pripravenosť

Stavebná pripravenosť
A: Výška odpadu 530 mm
B: Výška rohových ventilov 630 mm
C: Rozstup rohových ventilov 80-120 mm
D: Umiestnenie odpadu 295 mm
G: Výška zavěšení 658 mm
J: Výška umývadla 860 mm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Kúpeľňová skriňa MAJESTY SZZ2 60

Kolekcie Majesty

od 1 745 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

MAJESTY SZZ2 60, kúpeľňova skriňa vrátane protišmykovej podložky a umývadla Euphoria 60.

Kúpeľňová skriňa MAJESTY SZZ2 80

Kolekcie Majesty

od 1 860 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

MAJESTY SZZ2 80, spodná kúpeľňova skriňa vrátane protišmykovej podložky a umývadla Euphoria 80.

Kúpeľňová skrinka VARIANTE SZZ 60 (umývadlo Euphoria)

Kolekcie Variante

od 532 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

VARIANTE SZZ 60, spodná závesná skriňa s 1 zásuvkou a umývadlom Euphoria.

Kúpeľňová skrinka VARIANTE SZZ2 80 (umývadlo Euphoria)

Kolekcie Variante

od 797 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

VARIANTE SZZ2 80, spodná závesná skrinka s 2 zásuvkami a umývadlom Euphoria.

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.