Retro rad alebo Čo vymysleli mladé hlavy

Retro rad alebo Čo vymysleli mladé hlavy

06. 10. 2016

Čerstvé nápady, pohľad mladej generácie a tipy od odborníkov-študentov, ktorí vidia do problematiky kúpeľní, získala Dreja vďaka súťaži Retro (v) Budúcnosti.

Ako to všetko začalo?

Vyhlásili sme súťaž pre študentov škôl a požiadali ich o návrh kúpeľného nábytku v nadčasovom retro štýle. Z nápadov a projektov 62 mladých ľudí najviac zaujala zostava študenta architektúry Jakuba Meda, ktorý pre nás zostavil rad s názvom RETRO.

Kúpeľňový retro nábytok v štýle 50. rokov

A práve teraz Dreja túto nápaditú a hravú kolekciu ponúka svojim zákazníkom. Zaujme predovšetkým tých, ktorí sa neboja experimentov, extravagancie a tak trošku sa neboja vrátiť do „minulosti“. Čím vás na prvý pohľad zaujme retro kúpeľňa Jakuba Meda? Predovšetkým je hravá. Nie je strohá. Nejde o "obyčajný" štvorec alebo obdĺžnik, jej autor si pohral s farebnosťou a retro farbami priamo hýri. Z pestrej škály farieb, v ktorej si môžete kúpeľňovú kolekciu Retro zadovážiť, si celkom iste vyberie aj ten najnáročnejší klient.

Originálne nôžky a štýlové umývadlo

Áno, čítate dobre, práve na nôžkach môžete nechať oči. Krásne dokresľujú retro charakter tejto kúpeľňovej zostavy. Sú skosené a smerom dole sa zužujú

Súčasťou kúpeľne je originálne umývadlo, určené práve pre tento rad. Rozhodne vás zaujme, že umývací priestor je umiestnený vždy vľavo. Možno nám, budúcim užívateľom, chcel autor naznačiť, že bol pri jej vymýšľaní a navrhovaní vedený srdcom. Umývadlo sa nazýva Plane (anglicky lietadlo alebo rovina) a Jakuba Meda inšpirovala skôr ona rovina. Každá žena ocení praktickú odkladaciu plochu, ktorou sa umývadlo pýši na svojej pravej strane. Disponuje väčšími rozmermi, než samotné umývadlo, čo sa v kúpeľni jednoducho hodí.

Ako sa vám páči kúpeľňový nábytok v štýle retro? Napíšte nám do komentára!

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.