Kúpeľne v podkroví

Kúpeľne v podkroví

24. 10. 2016

Väčšinu kúpeľní v podkroví charakterizujú atypické rozmery. Aj malá kúpeľňa pod strechou môže byť atraktívna, účelná a pohodlná, ale je potrebné o jej zariadení dôkladne premýšľať. Výborné riešenie väčšinou prinesie nábytok na mieru.

Nechajte si poradiť od odborníkov

Pôdorys miestnosti a obmedzenú výšku stropu v niektorej jej časti jasne určí strecha. Keď vyriešite technické záležitosti s prívodom vody a odtokom odpadu, môžete sa vrhnúť do ďalšieho plánovania. Všetky kroky starotlivo premýšľajte a možno si aj nechajte poradiť od odborníkov. Dôležité je, aby vám vaňa, sprchovací kút a úložné priestory nebránili pri pohybe a údržbe, a aby vám malý priestor nevadil pri ich používaní.

Kúpeľňový nábytok na mieru

Ak chcete podkrovný priestor poriadne využiť, zatlieskate kúpeľňovému nábytku na mieru. Ten môže ísť až do skosených miestečok, prispôsobí sa rôznym tvarom a výškam, záhybom aj šírkam, veď je na mieru! Je urobený tak, ako potrebujete, ako si vymyslíte. 

Stiesnenejšie priestory majú svoje výslovné plus, napríklad strešné okno vám bude závidieť takmeř každý majiteľ kúpeľne v paneláku. Ak to ide, zadovážte si dva okná, presvetlia a opticky zväčšia celú miestnosť. A romantického dojmu, ktorý vykúzlia drevené trámy alebo zámerne ponechané tehly bez omietky, v prízemnej malej kúpeľni rozhodne nedocielite. Milovníci zelene ocenia, že sa v podkrovnej kúpeľni páči kvôli svetlu a slniečku kvetinám a rastlinám. Výhodou je nepochybne tiež ľahké vetranie, čerstvý vzduch prospieva nielen užívateľom, ale aj miestnosti, v ktorej sa toľko nedarí plesniam. V podkrovnej kúpeľni býva väčšinou aj teplo - nie je potrebné inštalovať podlahové kúrenie, postačí bežný radiátor.

Kúpeľňový nábytok na mieru, ktorý je jednoznačným a elegantným riešením kúpeľne v podkroví, môže preukázať váš talent, kreativitu, zmysel pre detail. A hlavne - celý návrh bude len a len váš. My vám s ním len pomôžeme.

Informácie o kúpeľňovom nábytku na mieru nájdete na našom webe.

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.