Zrkadlová skrinka, alebo len zrkadlo? V Dreji dokážeme 2v1

Zrkadlová skrinka, alebo len zrkadlo? V Dreji dokážeme 2v1

26. 03. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

S prichádzajúcou jarou a obdobím rekonštrukcií sa množia otázky a tak nám dovoľte, aby sme si zas vás jednu položili a rovno si ju zodpovedali. Keď zariaďujeme kúpeľňu, mnohokrát sa sami seba pýtame, či chceme len zrkadlo alebo galérku s úložným priestorom. Čomu ale dať prednosť? Odpovedať si môžeme taktiež otázkou. Čo keď môžeme mať oboje v jednom?

V ponuke nábytku Dreja môžete objaviť špeciálnu edíciu galériek GRID, ktorých parametre sú výsledkom pôsobenia moderných trendov a minimalizmu, a tým odpovedajú presne nami hľadanému kompromisu. 

Kolekce Q MAX s galerkou GRIDDetail kolekcie umývadlovej skrinky Q MAX SZZ2 60 s doplnkovou skriňou SVD2Z2 50 a galérkou GRID.

Pár slov o galérkach

Galérky GRID sú premyslené, navrhnuté a skonštruované tak, aby ich bolo možné zabudovať do steny. Na samotnej stene potom budú viditeľné len dvierka so zrkadlami a drevený rám, ktorý je upravený ľubovoľným odtieňom alebo dekorom z našej ponuky. Vďaka tomuto riešeniu si kúpeľňa zachová nádych minimalizmu a zároveň splní požiadavku po funkčnom a úložnom priestore.  

Prístup k vnútornému priestoru je pomocou sklenených dvierok, ktoré otvárame nerezovými úchytkami. Povrch zrkadla na dvierkach tak zostane nedotknutý od nevzhľadných odtlačkov prstov.

A koľko dvierok je u našich galériek GRID k dispozícii prezradí nasledujúci prehľad.

  • jednodverové vo veľkosti 60 cm
  • dvojdverové o šírke 60, 75, 80, 90, 100 a 120 cm
  • trojdverové v šírke 100 a 120 cm

Nábytek Variante s galerkou GRIDKolekcia nábytku VARIANTE s jednodverovou galérkou GRID GAOE 60.

Výhody galériek GRID

Kompromisné riešenie galériek nijak neznižuje ich kvalitu a vybavenie. Naopak, galérky GRID majú mnoho výhod. Napr. vnútorné LED-osvetlenie, zabudované priamo v galérke, ktoré sa automaticky aktivuje po otvorení dvierok skrinky. A čo viac? Galérka má sklenené poličky, vďaka čomu sa presvieti celý vnútrajšok.  

V skrinke je taktiež k dispozícii aj elektrická 230 V zásuvka. Ranné holenie alebo úprava účesov už tak nebude žiadny problém. 

Kolekce Q MAX s galerkou GRIDDetail umývadlovej skrinky Q MAX SZZ2 70 dekoru Nebraska a s galérkou GRID GA2OE 60.

Upozornenie na záver

Pokiaľ sa vám naše galérky GRID zapáčili a plánujete ich zadováženie, pamätajte na dôležitú vec. Zabudovanie galérky zohľadnite vo svojom plánovaní rekonštrukcie. V stene je nutné mať už predpripravený výklenok, vrátane prívodu elektrickej energie. Podrobnosti ohľadne montáže nájdete vždy u príslušnej galérky.

Nech už sa rozhodnete akokoľvek, galérky radu GRID sú šikovným riešením, do priestoru nič nevyčnieva a zbytočne ho nezaberá. Súčasne ide o vhodnú voľbu, pokiaľ sa nechcete vzdať predstavy o úložnom priestore a zároveň uprednostňujete zrkadlo. Naviac poskytujú radu benefitov, vďaka ktorým budete mať plnohodnotnú kúpeľňu, ktorej kvality vám bude závidieť kdejaká návšteva. Pre úplný prehľad si môžete všetky naše galérky GRID prehliadnuť na našich webových stránkach.

Pokiaľ vám nebude čokoľvek jasné alebo budete mať akúkoľvek otázku ohľadne galériek, môžete nám písať dole do komentárov pod článkom alebo sa na nás obrátiť na e-maile info@drevojas.cz.

Za Dreju,

Lukáš

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.