Aj kvety z alpskej lúky môžete mať na svojej kúpeľňovej skrinke

Aj kvety z alpskej lúky môžete mať na svojej kúpeľňovej skrinke

09. 06. 2020

V minulom roku sme vám na pražskom veľtrhu Designblok 2019 predstavili niekoľko noviniek, medzi ktorými celkom vynikla kolekcia nábytku MODULE s originálnym prírodným dekorom Organic. Mesiace utiekli ako voda a z plánov a predstáv sa stala skutočnosť. Dekor Organic je od tohtoročného apríla pevnou súčasťou našej ponuky. Poďme si ho teraz bližšie predstaviť. Uvarte si kávu a pohodlne sa usaďte, článok o Organicu je tu.

Kolekce nábytku MODULE s dekorem OrganicKolekcia MODULE s dekorom Organic, zložená zo skrine SZZ 80 s keramickým umývadlom Glance a doplnkovej skrinky DOS SNZ1 40.

Návrat k prírode

Žijeme v chaotickej a uponáhľanej dobe a aj sebemenší náznak prírody, predovšetkým vo veľkých mestách, pre nás znamená možnosť relaxu, načerpanie nových síl a energie alebo utriedenie myšlienok. Vďaka dekoru Organic môžeme ísť prírode naproti, môžeme ju doviesť priamo do našich kúpeľní a pomocou základných zmyslov (zrak, čuch a hmat) si spestriť rannú či večernú rutinu spojenú s hygienou. 

Umývadlová skriňa MODULE SZZ 80 s umývadlom Glance a doplnkovou skrinkou DOS SNZ1 40 v dekore Organic.

Rovno z alpských lúk

Význam dekoru Organic má hneď niekoľko rozmerov, ten najdôležitejší ale spočíva v materiáli, ktorý bol použitý na výrobu dekoru a v spôsobe jeho spracovania. Čo to znamená? Dekor tvoria len prírodné zložky, teda rastliny, tráva a kvety zozbierané na svahoch tirolských Álp. A čo viac? Pri zbere je kladený dôraz na šetrný postup tak, aby sa zamedzilo nenávratnému poškodeniu prírody. 

Detail povrchu dekoru OrganicDetail doplnkovej skrinky DOS SNZ1 40 s dekorom Organic. Základom materiálu sú lisované rastliny a kvety spájané bio živicou.

Ekologická výroba

Základom filozofie rakúskej spoločnosti Organoid, výrobcu dekoru, je príroda a ekológia, ktorá se premieta ako do samotného zberu materiálu, tak aj do jeho spracovania a následnej výroby dekoru. Pri procese lisovania je využívaná 100% zelená energia, pochádzajúca z obnoviteľných zdrojov a materiály, ktoré je možné ľahko zlikvidovať alebo sa v prírode rozložia. Reč je predovšetkým o spojive, o bio živici. Úspora a šetrnosť na prvom mieste.

Nábytek MODULENábytok s dekorom Organic cieli na naše primárne zmysly - zrak, hmat a čuch.

Organic v Dreji

Dekor sme v minulom roku predstavovali s veľkým očakávaním a jeho úspech nás utvrdil v myšlienke zaradiť ho do štandardnej ponuky. Od minulej jari tak máte exkluzívnu možnosť si v našom katalógu alebo na e-shope vybrať nábytok kolekcie MODULE alebo doplnkové skrine SNZ1 40 a SNZ1 60 s dekorom Organic. Na rozdiel od ostatných povrchových úprav, je dekor Organic aplikovaný len na korpuse a čele skrine. Doska pod umývadlom je vždy v bielom prevedení. 

Nábytek MODULE s dekorem OrganicDoplnková skriňa DOS SNZ1 60 a umývadlová skriňa SZZ 80 s umývadlom Glance v priestoroch našej vzorkovej predajne vo Svitavách.

Možno si pri výbere dekoru položíte otázku, či vydrží vo vlhkom prostredí. Rovno vám odpovieme, že áno, pretože povrch dekoru je upravený transparentnou vrstvou laku, ktorý dekor dostatočne ochráni. Naviac si dekor zachová svoju štruktúru a charakteristickú vôňu. Presvedčiť sa o tom môžete sami. Stačí navštíviť náš Showroom vo Svitavách. MODULE s Organic už tam na vás čakajú. :)

Príroda a modularita víťazí

Spoločne s elegantnými keramickými umývadlami Glance, Kube a Joy 3 a modularitou skríň kolekcie MODULE vytvorí dekor neobyčajný a moderný druh nábytku. Vašu rannú očistu premení na výnimočný proces, plný zmyslových prežitkov z tohto nevídaného materiálu. Pokiaľ vás dekor zaujal, máte otázky alebo vás čokoľvek zaujíma, neváhajte a píšte nám do komentárov alebo na e-mail info@drevojas.cz

Prírode a kúpeľniam Zdar!

Lukáš

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.