Nábytok do technickej miestnosti

Čo všetko sa dá ukryť do technickej miestnosti? Vašej fantázii sa medze nekladú, tak si zvoľte nábytok presne podľa vašich potrieb.

Čítať ďalej
Môžete použiť filtrovanie alebo nahliadnuť do poradne.
Jasaánek
Zobraziť filtrovanie Skryť filtrovanie

Podľa ceny

191 Kč
297 Kč

Podľa hĺbky

500 mm
500 mm

Podľa farby

Zobrazených 4 z 4 produktov

Doska nad práčku DPU CS I

191 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Doska nad práčkou DPU CS I s hĺbkou 50 cm a šírkou od 60 do 270 cm

Doska nad práčku DPU CS II

201 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Doska nad práčku DPU CS II s hĺbkou 50 cm a šírkou od 60 do 270 cm

Doska nad práčku DPU CS III

287 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Doska nad práčku DPU CS III s hĺbkou 50 cm a šírkou od 60 do 270 cm

Doska nad práčku DPU HPL

297 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Doska nad práčku HPL na mieru v dekore dreva či imitácii betónu

Premyslený nábytok do technickej miestnosti

Čo dom, to iná technická miestnosť. Každá domácnosť totiž funguje inak, a preto sa pri voľbe nábytku do technickej miestnosti nenechajte strhnúť davom a obecnými radami. 

V našej kategórii nábytku do technickej miestnosti nájdete rôzne šírky aj dekory odkladacích dosiek a nízkych skriniek, do ktorých je možné uložiť pracie prostriedky, aj čistiace prostriedky vo fľašiach väčšieho objemu. 

Technickú miestnosť môžete doplniť aj vysokými skrinkami s variabilnými policami a závesnými skrinkami. Jednoducho všetkým, čo vám môže pomôcť pri organizácii, a to všetko v jednotnom dizajne dekorov aj úchytiek

Snáď len jednu radu si dovolíme, a to: nechajte si na výber nábytku do technickej miestnosti dostatok času, nech skutočne viete, ako chcete túto miestnosť využívať.

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.