Laufen Pro S 130 keramické dvojumývadlo - biele

Nábytkové umývadlo s prepadom, 130x46,5x9,5 Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Laufen Pro S 130 keramické dvojumývadlo - biele

Laufen Pro S 130 keramické dvojumývadlo - biele 1 132 € s DPH , skladom.

Trendy dvojumývadlo s jemnými rysmi

Imponujú vám jednoduché, decentné a oblé tvary a súčasne potrebujete funkčné a priestorné umývadlo pre celú rodinu? Rad keramických umývadiel Laufen Pro S reaguje ako na aktuálne trendy, tak aj na zvyšujúce sa požiadavky na pohodlie pri každodennej hygiene. 

Parametre umývadla

Keramické umývadlo Laufen Pro S 130 má obdĺžnikový tvar so zaoblenými rohmi. Skladá sa z dvoch vaničiek, medzi ktorými a v zadnej časti umývadla sa nachádza praktická odkladacia plocha s dvomi otvormi pre batériu. K dvojumývadlu si môžete prikúpiť niektorý z našich sifónov a umývadlovú výpusť - Click Clack.

Ako sa o umývadlo starať?

Pre zaistenie perfektného stavu umývadla a jeho ochrany pred baktériami a plesňou sme vyvinuli špeciálny prípravok Dreja Clean, ktorý na povrchu umývadla vytvára špeciálnu nano vrstvu, ktorá zabráni usádzaniu nečistôt. Odolnosť je zaručená tiež proti vodnému kameňu. 

Prednosti umývadla

  • Dizajn umývadla odpovedá aktuálnym trendom, ktoré si žiadajú minimalisticky riešené jemné rysy, jednoduchosť a pohodlie pri hygiene.
  • Vďaka tomu je dvojumývadlo doslova pokladom pre viacčlenné rodiny. Ponúka funkčný priestor pre každého člena domácnosti.
  • Súčasťou umývadla je praktická odkladacia plocha v zadnej časti a medzi oboma vaničkami umývadla. Plochu môžete využiť na mydlo, mydelničku, či iné hygienické potreby.
  • Dvojumývadlo Laufen Pro S 130 si môžete zakúpiť a zavesiť samostatne. Odporúčame ho ale skombinovať s umývadlovou skrinkou. Tá pri správnom výbere podporí jeho elegantný dizajn a vzdušnosť.
  • V ponuke Dreji môžete pre toto umývadlo nájsť hneď niekoľko umývadlových skriniek - dvojzásuvkovú VARIANTE SZZ2 130 alebo verziu s dvoma zásuvkami - VARIANTE SZZ4 130.

Doplnková informácia

Objednávacie číslo výrobcu keramického umývadla Laufen Pro S 60 je 814968.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka umývadla 1300 mm
Hĺbka umývadla 460 mm
Značka Laufen Pro S 
Tvar umývadla Obdĺžnikové 

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Skriňa spodná DOS SNZ2K 50

od 532 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

DOS SNZ2K 50, doplnková skriňa s 2 zásuvkami a vyberateľným košom na bielizeň.

Nízka skrinka DOS SNZ1 40

od 382 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

DOS SNZ1 40, doplnková nízka skriňa s 1 zásuvkou.

S osvetlením

Dvojdverová zrkadlová skrinka MAJESTY GA2OE 80

Kolekcie Majesty

od 924 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

MAJESTY GA2OE 80, galérka s LED osvetlením, vypínačom a zásuvkou.

Priečinky do hornej zásuvky H80

61 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Priečinky H80 pre skrinky kolekcií VARIANTE, BIG INN a BONO (umývadlo Harmonia 80).

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.