Zrkadlo INVENCE ZCOPE 90

Zrkadlo INVENCE ZCOPE 90  - D09 Arlington S osvetlením

Okrúhle zrkadlo na obdĺžnikovej doske s integrovaným LED osvetlením o výkone 58 W, vypínačom, zásuvkou a dvojicou plechových políc Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Kúpeľňový nábytok Invence

Zrkadlo INVENCE ZCOPE 90
je súčasť kolekcie Invence

Zobraziť kolekciu

Nadštandardne dlhá záruka 5 rokov

Tovar doručíme zložený a kompletný

Používame špičkové kovanie Hettich s tlmeným dovieraním

Zrkadlo INVENCE ZCOPE 90

Zrkadlo INVENCE ZCOPE 90 520 € s DPH , 2 až 3 týždne.

Moderný a zábavný vzhľad zrkadla INVENCE skvele zapadne do kúpeľní, v ktorých sa dbá na detaily. Čo totiž môže vyžarovať dokonalosť viac, než okrúhly tvar zrkadla? Usmejte sa na seba v zrkadle INVENCE hneď ráno a uvidíte, že pozitívna energia vás bude sprevádzať počas celého dňa. 

Parametre zrkadla

Okrúhle zrkadlo na obdĺžnikovej doske INVENCE ZCOPE 90 zaujme hneď na prvý pohľad. Kombinácia rohov a výrazného oblúka mimo dosku ukazuje na hravého ducha v domácnosti aj lásku ku kreativite. Dosku je možné vyrobiť z mnohých dekorov a drevodekorov, aj ich kombinácií. Na doske určite oceníte aj dve menšie pevné poličky, ktoré pojmú mnoho drobností každodennej potreby či obľúbené pleťové krémy.

Zrkadlo je vybavené LED osvetlením o výkone 58 W a na doske nájdete praktický vypínač aj zásuvku, ktorú ocenia predovšetkým tí, ktorí si každé ráno pred zrkadlom upravujú vlasy či fúzy. Zásuvka aj vypínač sú v univerzálnej antracitovej farbe.

S čím je možné kombinovať zrkadlo INVENCE?

Okrúhle zrkadlo INVENCE si bude rozumieť so skrinkami so zaoblenými rohmi, či modernými umývadlovými doskami. Čím jednoduchší bude vzhľad celého priestoru, tým jednoduchšie vynikne toto zrkadlo. Vďaka striedmosti vyzerá pekne v spojení s minimalistickými skrinkami bez úchytiek alebo v kúpeľniach zariadených podľa posledných trendov.

Samozrejmosťou je celá kolekcia INVENCE, ale predstavivosti sa medze nekladú! Skúste si predstaviť aj kombináciu s kolekciou STORM alebo VARIANTE.   

Jednoduchá montáž zrkadla INVENCE

Rozbité zrkadlo, to nie je nič pekné. Preto chápeme, že môžete mať ľahké obavy z montáže. Ale nemusíte sa ničoho báť. Montážny návod nájdete priamo na stránkach produktu a v našej poradni získate cenné rady odborníkov, ktorí zrkadlá inštalovali do kúpeľní už mnohokrát. 

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka 890 mm
Výška 650 mm
Hĺbka 170 mm
Šírka kompletu 890 mm
24 kg

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po-Pá 8-12 a 13-17 hod

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Organizér zásuvky 80 Q MAX

Kolekcie Q Max

28 € s DPH

Detail

2 týždně

Organizér spodnej zásuvky 80 pre umývadlovú skrinku Q MAX SZZ2 80 s umývadlom Q

Priečinky do hornej zásuvky D65

Kolekcie Enzo

51 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

Priečinky do hornej zásuvky D65, vhodné pre umývadlovú skrinku ENZO SZZ2 65.

LED osvětlenie Pino 600, chrom

83 € s DPH

Detail

skladem

LED osvětlenie Pino 600, chrom

Cena bez umývadla

Kúpeľňová skrinka VARIANTE SZZ2 80 (pro umyvadlo Subway 2.0)

Kolekcie Variante

od 636 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

VARIANTE SZZ2 80, závesná kúpeľňová skriňa s 2 zásuvkami a pre umývadlo Subway 2.0 (uvedená cena sa…

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.