Je vás doma viac? Poradíme, z ktorých skriniek vyberať

Je vás doma viac? Poradíme, z ktorých skriniek vyberať

06. 09. 2018

Ste početná rodina a už vám dochádzajú nápady, kam uložiť kúpeľňové nevyhnutnosti všetkých členov domácnosti? Táto na prvý pohľad bezvýchodisková situácia má prekvapivo veľmi jednoduché rozlúštenie.

Pre kúpeľňu početnej rodiny sú najlepším parťákom skrinky veľkých rozmerov s väčším počtom zásuviek. A takých máme v našej ponuke hneď niekoľko.

Kolekcie vhodné pre väčšie rodiny naviac – okrem veľkorysého úložného priestoru – ponúkajú šikovné riešenia tiež vďaka variabilite, na ktorej si zakladáme. Vybrať si tak môžete priestornú skrinku s jednou či dvoma zásuvkami, v ponuke máme ale aj také, ktoré majú zásuvky hneď štyri. Jednoduchý nadčasový design, kvalitné spracovanie a celý rad možných dekorov sú samozrejmosťou. Tak vyberajte!

Q MAX

Q MAX – ako názov sám napovedá – navrhli naši designéri primárne do väčších priestorov, predsa len maximálna šírka skrinky pod umývadlo môže dosahovať až 130 centimetrov. Keď k tomu pridáte dva šuflíky nad sebou, nedostatok miesta v kúpeľni nebude váš problém. Skrinkám pristane drevodekor, farba v lesku, dokonca aj prevedenie imitácie betónu.

q max koupelnový nábytek

ASTON

Šírku skriniek kolekcia ASTON vyberiete podľa chuti a miesta u vás doma, riešením môže byť aj skrinka rozšírenej veľkosti vrátane umývadla s otvorom na dve batérie. Veľkorysá galérka potom prekvapí dvierkami, ktoré majú zrkadlá z oboch strán.

BIG INN

Hlavnou devíziou je nadštandardne veľkorysý úložný priestor. Oproti tradičným zásuvkám s hĺbkou prevažne od 30 do 45 cm disponujú tie z radu BIG INN hĺbkou od 46 do 48 cm. BIG INN vás ale presvedčí aj svojou rozmanitosťou. Skrinka pod umývadlo môže mať jednu, dve, ale aj štyri zásuvky.

COLOR

COLOR je bezúchytkový, moderný, designovo variabilný, a pritom tiež priestorovo veľkorysý. Riešenie má mnoho variant – vyrobíme skrinku o šírke 65 centimetrov, ale zvládneme kľudne aj 125 centimetrov širokú, na ktorú posadíte dvojumývadlo, takže vás ráno nebudú čakať žiadne fronty.

GIO

Skvelou variantou je tiež rad kúpeľňového nábytku GIO. Skrinka pod umývadlo poteší dvoma rovnako vysokými priestornými zásuvkami. Umývadlo Euphoria potom disponuje sympatickou odkladacou plochou.

VARIANTE

Farba laku, rozmery, niekoľko typov umývadiel alebo kľudne dvojumývadlo, dokonca aj počet šuflíkov… vyberte si, máte voľnú ruku. Počet kombinácií VARIANTE je takmer neobmedzený. Otváranie skriniek je bezúchytkové – funguje na dotyk.

A ak by se vám to čo do úložného priestoru zdalo stále málo, vedzte, že si svoju nábytkovú zostavu môžete doplniť o vysokú doplnkovú skriňu, ktorá dosahuje výšky necelých dvoch metrov. Tak na nič nečakajte a vyberajte!

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.