Zásuvky vedľa seba alebo nad sebou? Výhody, riešenia a inšpirácie.

Zásuvky vedľa seba alebo nad sebou? Výhody, riešenia a inšpirácie.

07. 01. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Pri výbere umývadlovej skrine sa riadime celým radom faktorov, veľkosťou kúpeľne, ekonomickými možnosťami a predovšetkým vlastným vkusom. Rozhodovali ste sa ale niekedy podľa tak praktického hľadiska, ako je počet zásuviek a ich rozloženie? V nasledujúcich riadkoch sme pre vás pripravili stručné zhrnutie výhod variantov zásuviek vedľa seba a nad sebou. Ďalej sa tiež dozviete, u akých produktov môžete oba varianty vyberať alebo aké sú benefity u našich kúpeľňových skríň. Čítajte ďalej!

Zásuvky nad sebou

Variant umývadlovej skrine so zásuvkami nad sebou je asi najčastejším a najobľúbenejším riešením. Aby tiež nie. Ide o univerzálne riešenie. Zásuvky sa skladajú pod seba a vám už len stačí vybrať šírku skrine a tým si aj určiť objem úložného priestoru. 

Umyvadlová skříň BIG INN se dvěma zásuvkami nad sebouVariant kúpeľňovej skrine so zásuvkami nad sebou umožňuje pracovať s rozmermi na výšku so zachovaním úložného priestoru. Na obrázku umývadlová skriňa BIG INN SZZ2 80.

Ďalším benefitom vyplývajúcim z našich zvyklostí je možnosť lepšej organizácie vecí v kúpeľni. Do hornej zásuvky spravidla dávame drobnosti ako napríklad hygienické predmety, kozmetiku alebo holiaci strojček a iných pomocníkov. Naopak v spodnej časti ukladáme veci, ktoré nepoužívame tak často alebo sú príliš veľké, aby sa vošli do hornej zásuvky.

Pocit z dokonalého poriadku v zásuvkách si môžete maximalizovať pomocou priečinkov horných zásuviek alebo kovových organizérov spodných zásuviek. Vďaka nim máte prehľad a veci pri otváraní zásuviek zostanú na svojom mieste.

Kúpeľňové skrine so zásuvkami nad sebou taktiež poskytujú priestor pre rôzne riešenia a kombinácie. Na jednej strane môžete mať skriňu s dvomi rovnako vysokými zásuvkami, na strane druhej potom napríklad asymetrické zásuvky, kedy je horná menšia a spodná väčšia. 

Koupelnová skříň Q MAX se 2 zásuvkami nad sebouAsymetrické riešenie, kedy je horná zásuvka menšia než spodná, napríklad ponúka obľúbená skriňa Q MAX SZZ2 70 s umývadlom Q.

Zmienili sme mnoho výhod, je možné ale nájsť u tohto riešenia aj nejakú nevýhodu? Prišli sme snáď na jedinú. Pokiaľ je vás v rodine viac, ste obmedzení priestorom pre manipuláciu a k zásuvkám má vždy prístup len jeden človek. Nejde ale o nič zásadné, vždy sa dokážeme u skrine vystriedať. Alebo nie?

Zásuvky vedľa seba

Alternatívnou a stále viac obľúbenejším variantom, predovšetkým u väčších kúpeľní, sú umývadlové skrine so zásuvkami vedľa seba. Niet divu. Perfektne sa totiž vysporiadajú s požiadavkou po veľkom úložnom priestore. V malej domácnosti môže mať napríklad každý svoju zásuvku. A pokiaľ by ani to nestačilo, môžete tento variant skombinovať s predošlým, čím získate hneď dva rady zásuviek. Názorným príkladom môže byť naša skriňa BIG INN SZZ4 125

Kúpeľňová skriňa BIG INN SZZ4 125
Kolekcie Big Inn

2 až 3 týždne

BIG INN SZZ4 125, závesná umývadlová skriňa so 4 zásuvkami, vrátane umývadla Harmonia 125.

Detail

Variant zásuviek vedľa seba má tiež lepšiu obslužnosť. K ich obsahu sa v jeden moment dostane hneď viac členov rodiny, a pokiaľ budete mať aj dostatočne široké zrkadlo alebo galérku, bude vaša ranná hygiena o to jednoduchšia a naviac strávite so svojimi blízkymi ďalšie príjemné chvíle.

Koupelnová skříň COLOR se dvěma zásuvkami vedle sebeObľúbené a elegantné riešenie predstavujú zásuvky vedľa seba, ktoré sú vhodné predovšetkým do väčších kúpeľní. Na obrázku umývadlová skriňa COLOR SZZ2 125 s umývadlom Harmonia 125 a doplnkovou skriňou COLOR SVD2 35.

 A aký je výber?

Riešenie so zásuvkami nad sebou ponúkame u celého radu kolekcií. Pokiaľ chcete naozaj priestorné zásuvky, voľte kolekciu BIG INN. Do malých kúpeľní môžete vyberať rad Q zásuvkové alebo ekonomicky výhodné SILVIO. K dispozícii sú tiež expresné kolekcie Q MAX, BONO, TAKE IT alebo zástupcovia luxusného nábytku MAJESTY a .

Umyvadlová skříň MAJESTY se 2 otevřenými zásuvkami nad sebouOkrem priečinkov a organizérov si môžete do zásuviek prikúpiť aj praktické protišmykové podložky. Pri otvorení zásuvky udržia veci na svojom mieste.

Variant so zásuvkami vedľa seba ponúkame u kolekcií COLOR alebo ASTONBONO a STORM, prípadne u radu MODULE. Pokiaľ vás oslovili moderné trendy a vydali ste sa cestou umývadlovej dosky, môžete si k nej dokúpiť aj doplnkové skrine, ktoré môžete vyberať podľa šírky a výšky a skladať si ich vedľa alebo nad sebou.  

Umyvadlová skříň ASTON se dvěma zásuvkami vedle sebeKúpeľňová skriňa ASTON SZZ2 120 s dvoma zásuvkami vedľa seba a umývadlom Euphoria. 

Za kvalitou si stojíme

Na záver nesmieme zabudnúť zmieniť, že nech už si vyberiete akýkoľvek variant, môžete sa spoľahnúť na kvalitný materiál a spracovanie. Na nábytok dávame predĺženú záruku 5 rokov a okrem toho sú zásuvky skrine uložené na značkovom kovaní Hettich, na ktoré sa vzťahuje doživotná záruka.

Takže prajeme pokiaľ možno kľudný výber nového nábytku, a pokiaľ by vás čokoľvek zaujímalo alebo by ste nám chceli niečo zdeliť, môžete písať dole do komentárov alebo na info@drevojas.cz.

Za Dreju,

Lukáš

 

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.