Jarné novinky v Dreji sú tu!

Jarné novinky v Dreji sú tu!

24. 05. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Jarné obdobie rekonštrukcií kúpeľní je v plnom prúde, a pokiaľ aj vy plánujete novú kúpeľňu a hľadáte inšpiráciu, tak pre vás máme dobrú správu. Už nemusíte hľadať. Náš nový katalóg je plný horúcich noviniek, trendov a hlavne moderného a kvalitného nábytku. Tohto roku vás šetriť nebudeme, nech máte výber, ako sa patrí. Pohodlne sa usaďte, uvarte si šálku dobrej "brazílskej" kávy, článok o našich novinkách je tu.

Zväčšujeme kolekciu MODULE

V minulých rokoch vnikli do českých kúpeľní nové trendy, ktoré so sebou priniesli vlnu minimalizmu a veľký dopyt po veľkom a vzdušnom nábytku. Takže už možno tušíte, o čom bude táto novinka, o veľkých skriniach. Skutočne veľkých. V Dreji sme sa totiž rozhodli do slova "nafúknuť" našu kolekciu MODULE. 

Umyvadlová skříňka MODULE SZZ2 120 s umyvadlem GlanceKolekcia MODULE je veľmi rozmanitá. Nájdete v nej skrinky v rozmere od 80 do 240 cm. Naviac si je možné vybrať z troch typov umývadiel - Joy 3, Kube a Glance.

Do ponuky kolekcie MODULE sme zaradili exkluzívny výber umývadlových skriniek vo veľkých šírkach 160 a 200 cm a s možnosťou voľby výšky 31,8 a 41,8 cm. Veľké, však? A to nie je všetko. Skutočným velikánom a hviezdou tohtoročného katalógu je šesťzásuvková umývadlová skrinka o šírke 240 cm a výške 41,8 cm - MODULE SZZ6 240.

Umyvadlová skříňka MODULE SZZ6 240 s umyvadly KubeU umývadlovej skrinky MODULE SZZ6 240 si môžete vybrať, na akú stranu umiestnite umývadlá. Vpravo, vľavo, alebo s medzerou uprostred. To je na vás.

Skriňa sa pýši hneď šiestimi priestornými zásuvkami s tlmeným dovieraním a dvojicou keramických umývadiel. Vyberať je možné z modelov Glance (pre variant SZZ6 240 len Glance 60), Joy 3 a Kube. V rovnakej šírke a o výške 31,8 cm je dispozícii štvorzásuvková umývadlová skrinka SZZ12 240.

Dámy, zrkadlá pre vás

Kúpeľňa nie je len o hygiene, ale aj o kráse. Dámy, zbystrite, táto novinka sa vám bude určite páčiť. Predstavujeme vám zrkadlo ALIVA ZCOTZ 60 so zabudovaným LED osvetlením po obvode a s možnosťou jeho regulácie pomocou dotykového tlačidla. Čo určite oceníte, je jeho osvetlené zväčšovacie zrkadlo pre pohodlné líčenie. Čas nadobro zahodiť rôzne vreckové či nástenné zrkadlá. Súhlasíte? 

Koupelnové zrcadlo ALIVANové zrkadlo ALIVA ZCOTZ 60 sa pýši elegantným oválnym tvarom a LED osvetlením po obvode a okolo zväčšovacieho zrkadla.

A ešte jednu výhodu toto zrkadlo má. Určite poznáte situáciu, keď musíte po kúpeli alebo po sprche utrieť uterákom zahmlené zrkadlo, však? Tak s tým je koniec. Zrkadlo má v sebe integrovanú vykurovaciu fólii proti zahmlievaniu. Veľkou výhodou tohto zrkadla je možnosť zavesiť ho na šírku aj na výšku, vďaka tomu sa parádne hodí k menším, ale aj veľkým umývadlovým skrinkám.

Podobnou výbavou disponuje aj ďalšia novinka, zrkadlo MORETO s regulovateľným LED osvetlením. A pozor, ani tu nechýba vykurovacia fólia proti zahmlievaniu. Zrkadlo MORETO ponúkame v rozmeroch 60, 80, 100 a 120 cm.

Koupelnové zrcadlo MORETOKúpeľňové zrkadlo MORETO s LED osvetlením po bokoch zrkadlovej plochy. Intenzitu svetla jednoducho regulujete pomocou dotykového tlačidla v spodnej časti.

Čierne doplnky vládnu

Čierna farba je fenomén. Máme ju radi na oblečení, jazdíme v čiernych autách a o svoj priestor sa hlási aj v domácnostiach, respektíve v kúpeľniach. A niet divu. Čierna dokonale sadne k rôznym drevodekorom, prípadne dekorom s prírodnými motívmi, ako sú kameň alebo mramor. Presvedčte sa sami. Do ponuky sme zaradili úchytky T06 a T07 v prevedení čierna matná a k umývadlovým skrinkám naozaj padnú. Keď ich doplníte čiernou batériou na umývadle či inými čiernymi doplnkami, budete mať štýlovú a modernú kúpeľňu.

Umyvadlové skříňky s novými černými úchytkamiČierne úchytky sú veľmi elegantné, kontrastné a najlepšie ladia s prírodnými materiálmi, prípadne drevodekormi. Na obrázku vľavo úchytka T06, vpravo potom T07.

A u ktorých kolekcií si môžete nové úchytky navoliť?

Detail úchytky T06Detail úchytky T06 v prevedení čierna matná na dekore D20 Galaxy pripomínajúcom povrch mramoru.

Nové umývadlo na scéne

Umývadlo Pura predstavuje dokonalý vzor minimalizmu v talianskom štýle. Umývadlo vyrábame v šírke 120 cm, je veľmi tenké, s oblými hranami a s dostatočne priestornou vaňou pre pohodlné umývanie. Výhodou umývadla sú jeho odkladacie plochy po stranách. Naviac si ho môžete zakúpiť vo verzii s dvomi otvormi pre batériu.

Umyvadlová skříňka GIO SZZ2 120 s umyvadlem PuraNové umývadlo je veľmi tenké a napriek tomu elegantné. Vyrábame ho vo verzii pre jednu alebo dve batérie. 

Keď to zhrnieme, je skrátka ladné a elegantné krivky vás nenechajú na pochybách, že ide bezpochyby o to najkrajšie umývadlo, ktoré ste kedy videli. Že preháňame so superlatívmi? Možno, ale je skutočne krásne. Presvedčte sa sami. 

Pokiaľ vás umývadlo oslovilo a rozhodli ste sa, že je to váš štýl, potom vás určite poteší aj široká ponuka skríň, ktoré s týmto umývadlom vyrábame. K dispozícii je u umývadlových skriniek kolekcií BONO, VARIANTE, ASTON, GIO a MAJESTY.

PROJECT BENEFIT s novými dekormi

Kolekcia PROJECT BENEFIT je vďaka svojej výhodnej cene veľmi obľúbená, a preto sme sa rozhodli ju doplniť o nové dekory – Herkules a Karamel. V oboch prípadoch sa môžete tešiť z nádherných odtieňov drevodekorov. A pozor, veľmi im pristanú čierne úchytky.

Koupelnové skříňky PROJECT BENEFIT s dekory Karamel a HerkulesUmývadlové skrinky PROJECT BENEFIT SZZ2 60 s novými dekormi. Vľavo dekor D22 Karamel a D23 Herkules vpravo.

Maximalizácia úložného priestoru

Výber doplnkových skríň obohatili nové typy s naozaj veľkým úložným priestorom. V šírke 50 cm sú k dispozícii nasledujúce skrine:

  • DOS SVD3Z2K 50 - dvojdverová s dvoma zásuvkami a výklopným košom na bielizeň.
  • DOS SVD3ZK 50 - dvojdverová s jednou zásuvkou a bielizňovým košom.
  • DOS SVD2Z3 50 - dvojdverová s troma zásuvkami.

Vysoké doplňkové skříně v šířce 50 cm
Nové doplnkové skrine sú veľmi priestorné a budú veľkým prínosom vo vašej snahe mať v kúpeľni poriadok. Vľavo DOS SVD3Z2K 50, uprostred DOS SVD3ZK 50 a vpravo DOS SVD2Z3 50.

Mysleli sme aj na menšie rozmery, a pokiaľ práve vy riešite problém s miestom v kúpeľni a potrebujete menšiu skriňu, riešenie sa ponúka v podobe skríň o šírke 35 cm:

  • DOS SVD2Z2K 35 - jednodverová s dvoma zásuvkami a výklopným košom na bielizeň.
  • DOS SVD2ZK 35 - jednodverová s jednou zásuvkou a výklopným košom na bieliezeň.

Vysoké doplňkové skříně v šířce 35 cmNové doplnkové skrine v šírke 35 cm. Vľavo DOS SVD2Z2K 35 a vpravo DOS SVD2ZK 35.

Tým ešte nekončíme

Do tohtoročnej sezóny sme vstúpili so skutočne širokým výberom noviniek. Ich zoznam by ale vydal na román, a preto sa o nich zmienime už len ve skratke. Ponuku svetiel doplnili LED osvetlenie Kala, Nero, Tezo a Moly vyrobené v odtieni čierna matná. U kolekcií INVENCE a MODULE pribudla možnosť výroby vrchného plátku skrinky z vodeodolnejšieho HPL materiálu

Ako vidíte, noviniek je skutočne dosť, preto nezabudnite sledovať naše sociálne siete (Facebook a Instagram), kde vám budeme všetky naše novinky podrobnejšie predstavovať. Nezabudnite si tiež objednať náš katalóg, pošleme vám ho zadarmo. A pokiaľ by vás čokoľvek zaujímalo, neváhajte sa na nás obrátiť. Využiť môžete náš chat na www.drevojas.cz alebo kontaktný e-mail info@drevojas.cz.

Za Dreju,

Lukáš

 

 

Nedarí sa vám nájsť,
čo potrebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk

Alebo sa pozrite do našej poradne, kde nájdete najčastejšie otázky na naše produkty.

Šup sem s otázkou

Článok pre vás napísal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek Ďalšie články od autora

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.