Elegantne do ruky

Nádherne priestorné sú umývadlové skrinky u rady Single, budete možno až ohromení, aké množstvo vašich kúpeľňových vecí pojmú. Tiché dovieranie je samozrejmosťou, pozornosť 
si zaslúži úchytka - je elegantná, pokrytá chrómom a má plochý tvar, ideálny do ruky.

Chcete nožičky?

Breza, tmavší drevodekor wenge, biela s vysokým leskom alebo farba podľa vášho výberu, to pre nás nie je problém u rady Single. Malé umývadlo je súčasťou skrinky, ktorej môžeme - presne podľa vášho priania - inštalovať nožičky. Alebo nie, záleží na vašom rozhodnutí.

Zásuvkové
prevedenie

Inštalovateľné nožičky
20 CM

Dostupná šírka
50/55/60 CM

Jemné dovieranie
HETTICH

Maximálna hĺbka
UMÝVADLO MINI

Farba/dekor na mieru
INDIVIDUAL

Nepáči sa vám táto rad?
Pozrite sa na ďalší

Nový katalóg doručíme
ZADARMO až k vám domov

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.
Taký katalóg proste chcete mať doma vytlačený.

Pošlite mi ho zadarmo

Nie, to nie je ďalší nudný newsletter

Posielame len inšpiráciu, ktorú oceníte. Napríklad ako správne vybrať nábytok.
Ako sa o neho starať. Alebo ako na neho získate zľavu .

 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.


Tento web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie