Kúpeľňová skriňa STORM SZZO 120 (umývadlo Triumph)

Závesná umývadlová skrinka široká 120 cm s 1 zásuvkou, nikou a keramickým umývadlom Triumph Zobraziť viac

Barbora Stoklasova Kontakt
Máte otázku? Opýtajte sa

Barbora Stoklasová
špecialista zákazníckeho servisu

+420 461 653 937
Po-Pia 8-17 hod

info@dreja.sk
Napíšte nám cez formular
Kúpeľňový nábytok Storm

Kúpeľňová skriňa STORM SZZO 120 (umývadlo Triumph)
je súčasť kolekcie Storm

Zobraziť kolekciu

Nadštandardne dlhá záruka 5 rokov

Tovar doručíme zložený a kompletný

Používame špičkové kovanie Hettich s tlmeným dovieraním

Kúpeľňová skriňa STORM SZZO 120 (umývadlo Triumph)

Kúpeľňová skriňa STORM SZZO 120 (umývadlo Triumph) 878 € s DPH , 2 až 3 týždne.

Hravosť patrí aj do kúpeľne! A pokiaľ ste rovnakého názoru, potom pre vás máme štýlové umývadlové skrinky aj doplnkové skrine z kolekcie STORM. Zamilujte sa do vzdušnej kúpeľne s praktickými skrinkami, ktorým dominujú umývadlá na dosku. Moderné, jednoduché riešenie pre každého, kto si rád robí veci po svojom. 

Parametre

Páči sa vám možnosť mať otvorený výklenok a zároveň potrebujete uložiť niekoľko predmetov do zásuvky? Skvelým riešením je nástenná umývadlová skrinka STORM SZZO 120, ktorá tieto možnosti spája, a to ešte s variabilným umiestnením umývadla a bočným delením pre niku a zásuvku. Je to moderná umývadlová skrinka, ktorá spája minimalistický štýl s praktickou stránkou odkladania predmetov dennej potreby tak, aby nerušili výsledný efekt v kúpeľni.

Do otvorenej niky môžete ukladať uteráky, dekorácie alebo výrobky, ktoré chcete mať po ruke. Do zásuvky sa zmestí všetko ostatné. Vďaka kvalitným kovovým výsuvom Hettich a systému otvárania Push-to-open bude manipulácia so zásuvkou vždy hladká a bezhlučná. Na kovanie Hettich navyše získate doživotnú záruku.

Môžete sa pohrať nielen s rozmiestnením umývadla, zásuvky a prázdneho výklenku v kúpeľni, ale aj s jeho farbami. Môžete použiť rôzne dekory korpusu a čela zásuvky. Na výber máte rôzne dekory dreva, moderné dekory betónu v rôznych odtieňoch, základné farebné tóny vo vysokom lesku a tiež odtiene, ktoré si môžete vybrať z nekonečného množstva vzorkovníkov farieb RAL/NCS.

Kvalitný materiál je zárukou dlhej životnosti. Najmä horná časť skrinky z kolekcie STORM sa používa denne a vo väčšine prípadov bude vo vašej kúpeľni slúžiť ako odkladací priestor. Záruka na túto skrinku je predĺžená na 5 rokov. Umývadlová skrinka je kompletne sklopná a nie je možné k nej pridať žiadne nožičky!

Umývadlo na dosku Triumph v cene

Pri nákupe umývadlovej skrinky STORM SZZO 120 získate v cene aj keramické umývadlo na dosku Triumph. Spojením rovných línií skrinky a prírodného vajcovitého tvaru umývadla vznikne čistá a jednoduchá kombinácia, ktorá nadchne každého. Keramické umývadlo je bez prepadu a batériu je možné umiestniť na stenu či dosku umývadlovej skrinky STORM. Umývadlo Triumph je hlboké 33,5 cm, nemusíte tak mať obavy z kvapiek na doske a je možné ho doplniť kovovou prietokovou výpusťou a niektorým z našich sifónov

Netradičné riešenie! Umývadlová skrinka bez umývadla

Pokiaľ už doma máte vysnívané umývadlo vhodné pre umiestnenie na dosku, môžete si skrinku STORM SZZO 120 kúpiť aj bez nášho umývadla. V našej výrobni vám na prianie môžeme pripraviť aj otvor na odtok či ďalšie odborné zásahy do materiálu, stačí pri voľbe farebných variantov zvoliť možnosť „Potrebujem výrez“ a ďalej špecifikovať presné umiestnenie podľa plánika. Pokiaľ by ste potrebovali, môžete kontaktovať našich kolegov zo zákazníckej podpory a poradiť sa s nimi po telefóne.

Prečo si túto skrinku zamilujete:

  • Tlmené otváranie
  • Bezúchytkový systém otvárania Push-to-open
  • Umývadlo na doske Triumph v cene skrinky
  • Doživotná záruka na kovové výsuvy Hettich
  • Predĺžená záruka 5 rokov

Kvalitný kúpeľňový nábytok z Dreji

Vyberte si nábytok do kúpeľne vyrobený v Čechách! Vo svitavskom výrobnom závode máme pod dohľadom materiál, jednotlivé kroky výroby, lakovanie, aj ďalšie technologické úpravy, a samozrejme všetko aj starostlivo zostavujeme a posielame za vami. Doprajte svojej kúpeľni kvalitu, ktorá vydrží (skoro) naveky.

V Dreji vieme, čo bude v kúpeľni sedieť

Kúpeľne sú náš odbor! Preto na našom webe nenájdete len e-shop, ale tiež Poradňu s veľkým množstvom rád, ktoré vám pomôžu pri výbere alebo montáži, a tiež mnoho inšpirácie. Pokiaľ si nie ste istí svojim výberom, radi vám poradíme po telefóne +420 461 653 937, e-maili info@dreja.sk či priamo v našom showroome. Venujte čas svojej novej kúpeľni a nebudete ľutovať.

Nevyhovuje vám štandardné prevedenie?

Vzhľadom k tomu, že nábytok naozaj sami vyrábame, vieme vám vyjsť v ústrety. Napíšte nám vaše požiadavky a my vám do 3 pracovných dní pošleme nezáväznú kalkuláciu.

Viac o nábytku na mieru
Šírka 1200 mm
Výška 370 mm
Hĺbka 500 mm
Šírka umývadla 580 mm
Hĺbka umývadla 335 mm
Značka Triumph 
Způsob otevírání Push-to-open 
Šírka kompletu 1200 mm
Prevedenie Zásuvkové 
45 kg

Stavebná pripravenosť

Stavebná pripravenosť
A: Výška odpadu 550 mm
B: Výška rohových ventilov 600 mm
C: Rozstup rohových ventilov 80-120 mm
D: Umiestnenie odpadu 300 mm
G: Výška zavěšení 602 mm
H: Výška zavesenia medzisteny 602 mm
I: Umiestnenie zavesenia medzisteny 560 mm
J: Výška umývadla 860 mm

Chcete to vidieť?

Produkt máme vystavený
v podnikovej predajni Dřevojas
vo Svitavách. Príďte sa pozrieť.

Otváracia doba
Po, St a Pia 8-12 a 13-17 hod
Út a Št ZATVORENÉ

prohlídka

Nie ste v dosahu? Nevadí, máme ďalších 300 miest, kde sa predáva náš nábytok.

Mohlo by sa vám páčiť

Dvojdverová zrkadlová skrinka Q GA2 80

Kolekcie Q

od 231 € s DPH

Detail

5 pracovných dnů

Q GA2 80, dvojdverová galérka bez osvetlenia.

Protišmyková podložka 60 (sada 2 ks GIO)

Kolekcie Gio

49 € s DPH

Detail

2 týždne

Protišmyková podložka do zásuviek - sada 2 ks, pre model GIO SZZ2 60.

S osvetlením

Dvojdverová zrkadlová skrinka GRID GA2OE 80

Kolekcie Grid

od 740 € s DPH

Detail

2 až 3 týždne

GRID GA2OE 80, vstavaná dvojdverová galérka s vnútorným osvetlením a elektrickou zásuvkou.

Kúpeľňová skrinka BONO SZZ 80 (umývadlo Euphoria)

Kolekcie Bono

od 578 € s DPH

Detail

5 pracovných dní

Závesná umývadlová skrinka s 1 zásuvkou a keramickým umývadlom Myjoys Euphoria 80

Označené položky * sú povinné

Kontaktný formulár

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.