Jarné novinky v Dreji pre rok 2024

Jarné novinky v Dreji pre rok 2024

22. 03. 2024 10 minút čítania

Jarná sezóna rekonštrukcií kúpeľní, na ktorú sme sa v Dreji cez zimu pilne pripravovali, je v plnom prúde. A čo vy? Plánujete sa pustiť do novej kúpeľne, ale ešte len hľadáte inšpiráciu, alebo sa zoznamujete s trendmi, ktoré aktuálne hýbu svetom kúpeľňového nábytku? Možno by vám vo vašom pátraní mohol byť inšpiráciou náš prehľad čerstvých noviniek, ktoré môžete už teraz nájsť na našom e-shope. Je ich naozaj dosť, a nielen že sledujú posledné trendy, ale boli navrhnuté tak, aby splnili potreby a priania našich zákazníkov do posledného detailu.

Čo je vo svete kúpeľní IN si môžete prečítať v našom článku “Kúpeľňové trendy v roku 2024”.

Nová kolekcia nábytku HOST

Malé alebo panelákové kúpeľne sú často priestorovo limitované, kvôli čomu sa musíte vysporiadať s celkovým rozvrhnutím miestnosti, ale aj s výberom vhodnej umývadlovej skrinky. Kolekcia kúpeľňového nábytku HOST prichádza hneď s tromi základnými rozmermi skriniek s umývadlom - 35 cm, 40 cm a 50 cm, čo ich činí vhodnými aj na toalety, kde poslúžia ako nenápadné umývadielko s úložným priestorom. Výhodou skriniek pod umývadlo HOST je aj ich malá hĺbka, v prípade variantu HOST SZD 40 je to len 20,9 cm, vďaka ktorej sa vojde aj do tej najmenšej kúpeľne alebo na už zmienenú toaletu.

Umyvadlová skříňka HOST SZD 40 s umyvadlem Mici kolekce HOSTUmývadlová skrinka HOST SZD 40 s keramickým umývadlom Mici v dekore D15 Nebraska a novým zrkadlom BARDO ZC 40

Srdcom kúpeľňovej kolekcie HOST sú nové keramické umývadlá Mici a Gladi a umývadlo Zoom. Umývadlo na dosku Mici je elegantného a obdĺžnikového tvaru. Vyniká svojimi jednoduchými a čistými líniami a disponuje na boku praktickým odkladacím priestorom, prepadom a otvorom na batériu. Ďalším variantom je štvorcové a bezprepadové umývadlo Gladi, ktoré sa bude vynímať v každej menšej kúpeľni. Umývadielko Gladi má odkladací priestor v zadnej časti umývadla. Ozdobou každej kúpeľne bude bezpochyby aj tenkostenné a zapustené umývadlo Zoom s hranatými rysmi a moderným dizajnom. Umývadlo má rohové umiestnenie batérie a obdobne ako Mici aj odkladací priestor na boku umývadla. Na mydlo, kefky, to už je na vás. 

Novinka

Biele keramické umývadlo Gladi

81 € s DPH

Detail

skladom

Biele keramické umývadlo bez prepadu, 340x290x120

Keramické umývadlo Dreja Zoom 50 - biele

117 € s DPH

Detail

skladom

Nábytkové umývadlo bez prepadu, 50x25,2x1,8

Novinka

Keramické umývadlo Mici - biele

61 € s DPH

Detail

skladom

Biele keramické umývadlo s prepadom, 400x225x80

Všetky tri skrinky disponujú praktickým úložným priestorom, ktorý je sprístupnený dvierkami s úchytkou alebo otváraním Push-to-open. Okrem výberu z úchytiek T01, T02, T03, T04, T06 a T31 si môžete u všetkých skriniek zvoliť aj ľubovoľný dekor alebo lakované prevedenie. Variant Individual podľa vzorkovníka RAL/NCS je samozrejmosťou.

Novinka

Skrinka pod umývadlo HOST SZD 35

od 204 € s DPH

Detail

3 týdny

Jednodverová závesná umývadlová skrinka (315x280x500) s keramickým umývadlom Gladi

Novinka

Skrinka pod umývadlo HOST SZD 40

od 224 € s DPH

Detail

3 týdny

Jednodverová závesná umývadlová skrinka (390x209x500) s keramickým umývadlom Mici

Novinka

Skrinka pod umývadlo HOST SZD 50

od 278 € s DPH

Detail

3 týdny

Jednodverová závesná umývadlová skrinka (490x250x500) s keramickým umývadlom Zoom

Zariaďte si kompletnú toaletu s Drejou. Okrem umývadlových skriniek HOST si môžete do novej toalety zaobstarať aj naše exkluzívne závesné WC s bezoplachovým splachovaním.

Rozširujeme kolekciu nábytku PROJECT BENEFIT

Ako oživiť rodinnú kúpeľňu a ušetriť? Skúste malú zmenu. Kolekcia kúpeľňového nábytku PROJECT BENEFIT, ktorú predávame za veľmi výhodnú cenu, sa dočkala rozšírenia o umývadlové skrinky s dvierkami, a to hneď v dvoch verziách. V jednodverovom prevedení so šírkou 50 cm a v dvojdverovom prevedení so šírkou 60 cm. A rovnako ako u zásuvkovej verzie, kde ku skrinke dostanete aj umývadlo radu Q, aj tu sa môžete v cene skrinky tešiť na minimalisticky riešené umývadlo Altero. 

Dvoudveřová umyvadlová skříňka PROJECT BENEFIT SZZ2 60 s umyvadlem AlteroDverová skrinka pod umývadlo PROJECT BENEFIT SZD 60 ponúka bohatý úložný priestor, ktorý si môžete ľubovoľne rozdeliť pomocou drevenej polohovacej police.

Skrinku pod umývadlo PROJECT BENEFIT SZD 50 a SZD 60 je možné objednávať v troch základných prevedeniach - v dekore N01 a drevodekoroch D22 Karamel a D23 Herkules. Samozrejmosťou sú aj ich vzájomné kombinácie. A to najlepšie na záver. Skrinky dodávame do 5 pracovných dní

Novinka Expresné dodanie

Umývadlová skrinka PROJECT BENEFIT SZD 50

345 € s DPH

Detail

5 pracovných dní

Čo nové u umývadlových dosiek?

Vzdušnosť a jednoduchosť - nové niky

Minimalizmus už niekoľko rokov vládne kúpeľňovým trendom. Odpovedá tomu aj dizajn kúpeľňového nábytku, ktorý je vo svojich líniách čistý, jemný a neruší zbytočnými detailmi. Veľkou novinkou zo sveta minimalizmu sú v našom sortimente doplnkové niky pod dosku

Umyvadlová deska s otevřenou nikou a zásuvkouÚžasná, vzdušná, dychberúca a iné superlatívy budete určite počuť z úst vašej návštevy, keď im ukážete kúpeľňu s umývadlovou doskou, doplnenou o zásuvky alebo otvorené niky. Umývadlo na dosku bude čerešnička.

Niky budú výrazným dizajnovým doplnkom s praktickou funkciou. Navyše sú veľmi flexibilné a dajú sa elegantne skombinovať s doplnkovými skrinkami pod dosku. Potrebujete na jednej strane zásuvky a na strane druhej otvorený regál na uteráky? Niky vyrábame v troch základných výškach - SYO (výška 20 cm), SYO1 (výška 30 cm) a SYO2 (výška 40 cm s poličkou uprostred) a v niekoľkých šírkach - 20 cm, 40 cm a 60 cm

Umyvadlová deska se zásuvkami a otevřenou nikouUmývadlové dosky sú veľmi obľúbené vďaka ich flexibilite, a to ako v rozmeroch, tak aj vo farebnosti. Môžete si ich navoliť v akomkoľvek farebnom prevedení. Uznajte, tá ružová kombinácia dosky pod umývadlo s čiernou niky je úžasná, však?

V našej Poradni nájdete prehľadný článok na tému “Ako vybrať dosku pod umývadlo”, v ktorom vás dopodrobna prevedieme témou umývadlových dosiek a zoznámime vás s možnosťami, ako môžete vo svojej kúpeľni skombinovať zásuvky a niky v jednom riešení.

Masívne umývadlové dosky

Chcete mať v kúpeľni niečo extra? Byť bližšie prírode a tešiť sa z hrejivých tónov dreva? Teraz môžete prepojiť minimalistický dizajn umývadlových dosiek s dotykmi prírody vo forme dosky z masívneho dreva. Vašej kúpeľni sa bude hodiť ako v samostatnom prevedení s umývadlom na dosku, tak aj s doplnkovou skrinkou či už zmienenou otvorenou skrinkou v lakovanom prevedení.

Umyvadlová deska z masivu s doplňkovou skříní a nikouJednoduchosť môže vyčariť maximálne krásny dojem. Masívna doska s lakovanými skrinkami vo farbe L04 Bežová vysoký lesk si krásne sadnú, však?

Nové umývadlá v ponuke

Okrem umývadiel Mici a Gladi obohatilo našu ponuku aj mimoriadne krásne keramické umývadlo Circo so svojím charakteristickým okrúhlym tvarom. Umývadlo má priemer 36 cm, je bez prepadu a vo vašej kúpeľni bude absolútne výnimočné. Ideálne sa hodí k umývadlovým doskám

Ešte farebnejšia ponuka…

Farieb nie je nikdy dosť, a tak sme do ponuky pridali hneď päť nových drevodekorov - D24 Ohio, D25 Alberta, D26 Teak, D27 Cognac a D28 Ontario a nové laky M17 Čierna mat a L17 Čierna vysoký lesk. Okrem toho bola ponuka existujúcich dekorov D22 Karamel a D23 Herkules rozšírená aj do ostatných kolekcií kúpeľňového nábytku.

Dekor D24 Ohio Dekor D25 Teak Dekor D26 Ontario Dekor D27 Cognac Dekor D28 Alberta

Maximum úložného priestoru

Minimalizmus nás v Dreji skutočne baví, a tak okrem praktických ník pod dosku nájdete v ponuke Doplnkových skríň praktickú vysokú skriňu DOS SVDO6 60 s bočnými otvorenými regálmi. Skriňu predávame v šírke 60 cm, vyberať môžete zo štandardnej ponuky dekorov. Skriňa poskytuje dostatok úložného priestoru, ktorý je vo vnútri rozdelený pomocou 5 sklenených polohovacích políc

Vysoká doplňková skříň DOS SVDO6 60Vysoká skriňa DOS SVDO6 60 sa priam ponúka na skombinovanie s umývadlovou doskou a otvorenou nikou, a nechať tak v kúpeľni vyniknúť jednotný štýl.

Nové doplnky

Ako vyšperkovať kúpeľňu? Zamerajte sa na detaily. Umývadlovej doske v drevodekore alebo masíve sa budú hodiť nové čierne konzoly v dĺžke 30 cm a 40 cm a umývadlovým skrinkám pre zmenu praktický držiak uterákov Dreja taktiež v odtieni čierna mat.

Novinka

Držiak uterákov Dreja - čierna mat

47 € s DPH

Detail

skladom

Držiak uterákov Dreja - čierna mat

Novinka

Skrytá konzola (30 cm) - čierna

24 € s DPH

Detail

skladom

Skrytá konzola (30 cm) - čierná pre uchytenie umývadlovej alebo odkladacej dosky

Novinka

Skrytá konzola (40 cm) - čierna

24 € s DPH

Detail

skladom

Skrytá konzola (40 cm) - čierna pre uchytenie umývadlovej alebo odkladacej dosky

Čo ešte chystáme?

Už skoro uvedieme nové kolekcie kúpeľňového nábytku, ktoré rozšíria našu ponuku tak, aby pokryli celý rad špecifických požiadaviek užívateľov kúpeľní. Predstavíme nábytok do hosťovských kúpeľní alebo umývadlové skrinky s nádychom rustikálneho dizajnu, ktorý si v dnešnej dobe nachádza cestu do moderných kúpeľní v industriálnom či “Provence” štýle. Máte sa načo tešiť!

Vaša Dreja!

* Povinná položka

Pridať komentár ku článku

*
*
*

Nový katalóg

Schválne sa teraz pozrite, že stojí naozaj za to.

Prezrieť katalóg
 

Originálny design

 

Nábytok na mieru

 

5 rokov záruka

Sme (skoro) všade. Hľadajte a nájdete nás na:


Odoslaním reakcie na tento inzerát poskytujete prevádzkovateľovi svoje osobné údaje za účelom a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracovaním osobných údajov máte príslušné práva: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už osobné údaje nie sú potrebné pre účely, pre ktoré boli zhromaždené či inak spracované, alebo ak zistíte, že boli spracované protiprávne, (iv) na obmedzenie spracovania osobných údajov vo zvláštnych prípadoch (v) na prenositeľnosť údajov a (vi) na vznesenie námietky, po ktorej spracovanie Vašich osobných údajov bude ukončené, ak sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracovanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami, predovšetkým pokiaľ je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad pre ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracovaní údajov spoločnosťou LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, so sídlom Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje poverenec pre ochranu osobných údajov Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. sú dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.